reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

justyś ostatnia fotka suuuuuper też takie mam tylko mi było głupio wstawiać, ale pamiątka będzie z cycuchem na wierzchu hi hi

a to znowu my:



reszta na zamkniętym
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cudna ta Polcia, trochę ma z mamy a trochę z taty, taka pomieszana, przynajmniej ja to tak widzę.
Wronek, a Antoś to klon mamusi, bardzo do Ciebie podobny.
 
Dawno tu nie wpadalam z wizyta, a tu takie slicznosci czekaja!

Patrysia, slodkie usmiechy tego Twojego rozrabiaki. Chyba sie coraz bardziej podobny do Dominisia robi czy mi sie wydaje?

SercaDwa, slodycz. Wiecej fotek nie wstawiaj, bo Ci go zjem! ;-)

Wronek, Antos ma minke, jakby chcial powiedziec: Co jest doktorku? :-D Jest wspanialy! Taki juz z niego duzy mezczyzna!

ASIAX, zawsze jak patrze na Mikiego, wydaje mi sie, ze on ma juz pol roku! Wymeznial jak nic! :-)
 
ale czadowe bobasy-nic tylko schrupac;-)

a to Wiolcia podczas codziennych zajęc obowiązkowych:tak:
 

Załączniki

  • 15..jpg
    15..jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 41
  • 10..jpg
    10..jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 39
  • 17..jpg
    17..jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 36
Bubu ma takie oczka, ze wspolczuje w przyszlosci tym facetom, ktorych serca beda potrzaskane. ;-)

A Wiolcia widze prawdziwa kobieta! Lustereczko i poranna toaleta. :-D

Obie babeczki sa sliczne!
 
reklama
Skończyłem już 3 miesiące.

Jezuniu, to już tak ten czas leci?! Ale słodziak z Mikiego, przystojniak mały :-)

Witajcie stycznióweczki! dla przypomnienia mój kochany Antoś

Śliczności:-)


Antoś

Jak nic trzebaby dokleić dymek: "Ar ju toking tu mi?":-D

Same słodkie cukiereczki:tak::-) A moje BUBU jak zawsze uśmiechnięte:-)

Mhm, jak cukiereczek :-)

ale czadowe bobasy-nic tylko schrupac;-)

a to Wiolcia podczas codziennych zajęc obowiązkowych:tak:

No proszę, już wiadomo o co chodzi, babka pełną parą ;-)
 
Do góry