reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

słodziaczek:-)widze że na tym pierwszym jest bez pampersika i to dzieciaczki najbardziej cieszy:-Da nie ssiusiał ci się bo mój to zaraz fontanne puszcza:rofl2:

Oj puszcza puszcza hehe..:-)
Nieraz to się nie zdąży złapać, widać panowie maja to do siebie. Mój to nawet teściowej kupiastą petardę strzelił :-D:-D:-Dhihi..

Patrysiu ślicznych masz mężczyzn:tak:

A to ja w dniu dzisiejszym, czyli 18 dni po porodzie i mój artystyczny nieład w pokoju ;-):-p (T. odsypia nockę, a przy dwójce dzieci pranie wisi wszędzie:sorry:)

Kasiu świetnie wyglądasz:tak:
 
reklama
Patrysia chlopaki jak dwie krople wody:tak:
Wszystkie fotki superanckie az mi sie przypomnialo jak brzuchy wstawialysmy a tu juz sie pociechami chwalimy, czas leci...
 
Narazie jezdzimy tylko w domu, bo mam ja od wczoraj i jeszcze na spacerek nie szłysmy, ale w domu nie chce z niej schodzic, jak ma zejsc to jest jeden wielki ryk wiec mysle, ze na dworze bedzie podobnie:tak:Paulina ma niezła frajde jak moze na niej pojezdzic:tak:Kolezanka mi ja poleciła i ja tez moge ja polecic;-)
Najlepiej pojechac do sklepu i sie z dzieckiem przymierzyc...
 
Olinek :tak:przed spacerkiem i ja prawie 7 tygodni po porodzie
 

Załączniki

  • DSC00577.jpg
    DSC00577.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 80
  • DSC00614.jpg
    DSC00614.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 98
reklama
Do góry