reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Klara powiem Ci ze ja tez tu chetnie wchodze i ogladam brzuszki dziewczyn i tez takz łeską w oku i patrze na swoj brzuszek ktorego juz nie ma, ale za to jak patrze na szkraba w łózeczku to mi lepiej:tak:
A jesli chodzi o brzuszek, to w sumie chyba jednak byl mały, bo na porodowce sie nieco dziwili, a przy wychodzeniu ze szpitala byl juz calkiem plaski jak kiedys, ale bioderka pozostaly duzo wieksze.
Za to w kolejnej ciazy podobno bede miec taki brzuch juz w 17tyg. tak stwierdzila moja lekarka:) hehe.To sie wtedy brzuszkiem bede dlugo cieszyc:-)

Jasne prorokini;-) ja miałam w pierwszej mały, w drugiej większy ale bez przesady, ciąża stała się dobrze widoczna w trzecim trymestrze;-)
 
reklama
No dziewczyny przeterminowanie i terminowe, dawać mi tu kilka fotek nowych na finishu :) :tak:

Klara powiem Ci ze ja tez tu chetnie wchodze i ogladam brzuszki dziewczyn i tez takz łeską w oku i patrze na swoj brzuszek ktorego juz nie ma, ale za to jak patrze na szkraba w łózeczku to mi lepiej:tak:
A jesli chodzi o brzuszek, to w sumie chyba jednak byl mały, bo na porodowce sie nieco dziwili, a przy wychodzeniu ze szpitala byl juz calkiem plaski jak kiedys, ale bioderka pozostaly duzo wieksze.
Za to w kolejnej ciazy podobno bede miec taki brzuch juz w 17tyg. tak stwierdzila moja lekarka:) hehe.To sie wtedy brzuszkiem bede dlugo cieszyc:-)
:-)Też mi lepiej jak na Cypiego patrzę...
a co do brzuszka, ja teraz miałam znacznie mniejszy niż w pierwszej ciąży więc za dużo się nie spodziewaj, jak pisze JOL ...
ale u mnie za to było go wcześniej widać, mimo że w efekcie mniejszy:tak:
 
Ledwie powiedziałam, że dziewczyn jakoby więcej a tu pojawili się też chłopcy :tak::-D
Jola
śliczny Synuś.
Nadineczka - piękności i ta miłość z kociakiem- he he...jak Cypiego i Carmenki
Emilcia Adaś super facet :)
Morka - Bubu też uroczy:tak:
SEL rzęsy Alicji rozłożyły mnie na łopatki również :tak::tak::tak:Cyprianek też ma długie ale nie tak gęste...a poza tym to facet, a u dziewczynki to dopiero wrażenie będą robić:tak:
Black SUPER!!! a Wy już spacerujecie:szok:, nam lekarz i położna zakazali... bo za zimno...mały wcześniak i ogólnie mokro i odczuwalna niższa...wychodzimy tylko do lekarza i od czasu do czasu się werandujemy...


Asiowo - Twojego futrzaka już chwaliłam, ale co tam pochwalę setny raz, takiej ilości włosów to naprawdę nie widziałam jeszcze u nowonarodzonej istotki
 
Ostatnia edycja:
No to i ja później pstrykne fotke i dam;-)
A co do rozmiaru brzuszka to z M stwierdziliśmy że w tej ciąży jest on mniejszy no ale może i daltego bo jestem dużo drobniejsza niż podczas pierwszej ciąży co tu głównie brzusio się odznacza a w pierwszej i tłuszczyk był:tak:ale za to szybciej mi sie pojawił bo ja już zgrubienie widziałam pod koniec 7 tc a brzusio już był widoczny w 11 tc a podczas pierwszej dopiero wystawał w 4 miesiącu:tak:
 
reklama
Do góry