reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

cena zależy chyba od tego gdzie lekarz przyjmuje. Ja np chodzę do dwóch lekarzy jeden w trójmieście gdzie płacę za wizytę 150zł i to bez usg a drugi w mniejszym mieście dokładnie w Tczewie 30 km od gdańska gdzie za wizytę z usg 3D płacę 80zł
 
reklama
ja to sobie tłumaczę że co roku dzieci rodzić nie będę i mogę 2 razy wydać tyle pieniędzy bo warto :-D:tak:

z córa się sporo uzbierało jak zliczyłam ale ważne że córa cała i zdrowa :tak::-D


Jasne masz całkowicie rację:-) Zresztą tak jak napisałaś zaufany lekarz jest najważniejszy a nie cena:) Ja akurat za tą cenę mam również super lekarkę , która prowadziła ciąże chyba każdej mojej koleżanki:-) i każda baaardzo zadowolona:) Tylko te wizyty jakieś częste mi się wydają bo w sumie co trzy tygodnie i nie sądzę żeby było to konieczne , ale przynajmniej mam głowę spokojną i mogę zobaczyć maluszka:)
 
Catmate usg miałam wczoraj, więc to był 9tydz 6d, a maluszek miał 3.03cm. Dziękuję wszystkim też uważam, że bardzo fotogeniczny ten mój maluch:-p
A ja myślałam, że w Polsce opieka jest za darmo, a tu czytam, że tyle płacicie:sorry2:
 
Asiowo, super maluch!!

labamba, no niby jest na nfz wszystko, co potrzeba ale jak ktoś chce, to chodzi prywatnie. Ja płacę 150 za wizytę z usg.
 
ASIOWO slicznie maluszek tam fika hehe na brzuszku leży:-)no i fakt ja pamietam jak dawaliśmy pierwsze usg a tam tylko maleńkie zarodki a teraz to juz człowieczki:-)
 
reklama
DSCN0472.jpg

a to moja wiercipięta:-) macha do wszystkich styczniówek na powitanie.
 
Do góry