reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
to jest usg w 7 tyg i 2 dniu

usg7tydzien0013390955obh.jpg
 
Ja na pierwszej wizycie z usg i cytologia zapłaciłam 70 zł.
Ale za to koleżanka poszła do pewnego doktora, który się mówi, że u nas najlepszy (fajne ma podejście i zawsze można zadzwonić i się skonsultować w razie problemów) i zostawiła u niego 180 zł na pierwszej wizycie (Usg, cytologia)
 
jak słodko leży w brzusiu:-)

Ja z usg płace 80 zł.no ale i tak 100 zł.wychodzi bo ja musze te 40 km dojechac do niego co jeszcze dojazd kosztuje mnie no ale GOSIA wow kasy se bierze w cholipcia to u mnie dwie wizyty:szok:
no do tego trzeba doliczyć badania i leki w razie co uzbiera się troszkę :sorry2:

Masakra:szok: a ja myślałam że u mnie to drogo. Ładnie sobie liczą za jedną wizytę!!! Lekka przesada...
no liczy sporo ale mam zaufanie do niego :sorry2: są tańsi ale ja nie pójdę do innego przeszłam swoje w 1 ciąży wiec jemu ufam na innych się przejechałam :sorry2:



Patrysia śliczny maluszek !!!
 
PATRYSIA śliczna dzidzia:-)

GOSIA oj tak badania i leki tak tez mnie dużo kosztuja ale co zrobic najwazniejsze zdrowie maluszka no a tez racja ze lepiej chodzić do zaufanego ja mojemu baaaaaardzo ufam i nie wymienie go na innego tak więc jeśli mu ufasz to rozumiem nawet pieniadze nie sa wtedy warte jak ma sie zaufainie do ginekologa bo to racja mozna szukać jak najbliżej jak najtaniej ale on właśnie moze sie okazac do kitu i co wtedy:sorry2:
 
reklama
ja to sobie tłumaczę że co roku dzieci rodzić nie będę i mogę 2 razy wydać tyle pieniędzy bo warto :-D:tak:

z córa się sporo uzbierało jak zliczyłam ale ważne że córa cała i zdrowa :tak::-D
 
Do góry