reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

PAULINA mały:confused:ja bym powiedziała duuży:tak:i jak niziutko;-)ale ja też mam takiego schiza czy ma synuś miejsce czy wystarczająco mam wód płodowych(ale gin mówił że tak wszystko jest wporzadku)a dlaczego tak mam bo synuś się wypina to moge powiedzieć co widze czy to nóżka czy to pupka wszystko tak widać i mam wrażenie że ma malutko miejsca ze nie "pływa"w odpowiedniej ilości wód no ale jak to zawsze mamusie znajdą powód do zamartwień:cool2:
 
reklama
nasza Julka
 

Załączniki

  • nk y4.jpg
    nk y4.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Od razu powiem ze prosze nie patrzeć na rozstępy(pamiatka z pierwszej ciąży):-p

Tak wypycha mój synuś bardzo często pupcie(tu jak robiłam zdjęcie to już mi ją zaczynał chować a potrafi naprawde jeszcze bardziej ją wypchnąć)i jak tu niemyslec że ma mało miejsca:cool2:
 
Do góry