reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

ślicznie wyglądacie - aż mnie natchnęło swój brzuchol pokazać - nawet uczyniłam w tym kierunku krok, polecialam do lustra.
do kitu, lampa sie włącza, odbija, nie umiem ;-)
musze sobie jutro przypomnieć od rana jak będzie jaśniej ;-)

Kaja nie robie w lustrze zdjec, tylko reke wyciagam z aparatem i na oko obejmuje obiektywem brzuch.

Golanda, w pasie Ci uroslo? Ja dzis sie mierzylam i w pepku mam 93 cm, a w naszerszym pod pepkiem 95 cm.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylwkasz piekny i zgrabny ten Twoj brzuszek!!!:tak:

Ja zgodnie z obietnicą zrobilam fotke dzis i tak jak obiecałam szokuje przyrostem brzucha:
Dla porownania w rozowej bluzce zdjecie z 36tyg, a dzis z poczatku 38tyg w niebieskiej:
To sie nazywa przyrost!:))heheh
no i to jak ruszył:-)
Golanda super brzusio! i faktycznie nieźle wyskoczył w ciągu tych 2 tygodni:-)

a to mój bebolek ;-) 32t 6d

Dawno sie nie pokazywalam,wiec dzis nadrabiam
Fota pierwsza 36 t a druga 37:-)
kobitki super brzuszki:-)

KAJA ja tak samo jak KAROLI wyciągam ręke i na oko robie zdjęcie;-)
 
Kaja nie robie w lustrze zdjec, tylko reke wyciagam z aparatem i na oko obejmuje obiektywem brzuch.

Golanda, w pasie Ci uroslo? Ja dzis sie mierzylam i w pepku mam 93 cm, a w naszerszym pod pepkiem 95 cm.


Nio Karoli urosło, urosło w ciagu tych 2 tyg doszlam do juz nie pamietam, ale wiem ze wiecej, ide po miarke:)
No i mam 92 w najszerszym miejscu, hmmm dziwne wydawalo mi sie ze juz mialam 94 ktoregos dnia. No cuz, w kazdym razie dzis jest 92, ale to i tak wiecej niz 88 ktore mi sie utrzymywalo przez dluuuuuuuuuuugi czas.
 
no brzucholki wspaniałe..ciekawe ile jeszcze nam urosną;)
ja oamietam taki mega skok z 92 do 100cm-niezly szok przezylam;-) obencie mam 102cm a zaczynałam od 70cm
a to moj brzucholek 2 tyg temu;-)
 

Załączniki

  • rece-cz.b1.jpg
    rece-cz.b1.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Do góry