reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Sylwkasz piekny i zgrabny ten Twoj brzuszek!!!:tak:

Ja zgodnie z obietnicą zrobilam fotke dzis i tak jak obiecałam szokuje przyrostem brzucha:
Dla porownania w rozowej bluzce zdjecie z 36tyg, a dzis z poczatku 38tyg w niebieskiej:
To sie nazywa przyrost!:))heheh
No Golanda, zaszalałaś. Ale rzeczywiście widać, że "coś" tam ruszyło. Ja też mam początek 38 tygodnia, ale mój brzuch to jakby połączenie Twojego 36 i 38 tygodnia. :-)
 
reklama
Sylwkasz piekny i zgrabny ten Twoj brzuszek!!!:tak:

Ja zgodnie z obietnicą zrobilam fotke dzis i tak jak obiecałam szokuje przyrostem brzucha:
Dla porownania w rozowej bluzce zdjecie z 36tyg, a dzis z poczatku 38tyg w niebieskiej:
To sie nazywa przyrost!:))heheh

golanda faktycznie ruszyl i to jak ladnie:-).
Moj chyba tez zaczyna troche do przodu wychodzic. Ale bardziej mam go po bokach, bo jestem prosta w talii, malo tego, moze nawet nie prosta, ale wypuczona po boczkach :-)
 
Sylwkasz śliczny brzuszek:-)
No, no Golanda zwolnij troszkę na zakręcie z tym przyrostem brzuszka ;-):-p:-) Nadal malusi, ale zgrabniusi i śliczniusi :tak: No i ciekawi mnie strasznie ta reakcja jak Cię będą na porodówkę przyjmować ;-) Ważne, że Kasieńce w brzuniu wygodnie, pewnie wszystkie wnętrzności Ci Córcia poprzestawiała ;-)
 
Sylwkasz piekny i zgrabny ten Twoj brzuszek!!!:tak:

Ja zgodnie z obietnicą zrobilam fotke dzis i tak jak obiecałam szokuje przyrostem brzucha:
Dla porownania w rozowej bluzce zdjecie z 36tyg, a dzis z poczatku 38tyg w niebieskiej:
To sie nazywa przyrost!:))heheh

O rany czyżbyś była w ciąży??:laugh2:Super
 
Golanda super brzusio! i faktycznie nieźle wyskoczył w ciągu tych 2 tygodni:-)

a to mój bebolek ;-) 32t 6d
 
reklama
Do góry