reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

dziewczyny śliczne brzuszki :tak: ja sama nie wiem jak tam mój brzusio czy opada czy nie w sumie co mi po tym jak teraz to wszystko możliwe ;-)
 
reklama
to i ja sie pochwale moim brzucholem zdjecie sprzed paru tygodni (33 tydzien)




1adsc05130aj
słodka pileczka:-)

No kobitki dawać zdjątka dawać bo jeszcze troche a juz nie będziemy miały brzuchalków;-)
 
Ja to jakoś technicznie nie mogę się wyrobić - bo nawet bym się chętnie porównała z innymi ale jak już jestem chętna pstryknąć to mi nie wychodzi samej sobie a M nie ma ;-)

JA z kolei mam wieczne kompleksy, M mówi: ale masz duży brzuch, więc pokazałam mu inny, a on mówi o matko,a le ta pani to w 11?:laugh2::eek:Chłopy są okropne, ja jutro zmuszę mojego, żeby mi zrobił, a Ty bierz się za swojego;-)
 
Sel piekna piłeczka!


Karoli4 Twój brzusiu jest tak "ogromny" jak u Golandy która jest w tym temacie moją idolką :laugh2::laugh2:
Nie przejmuj się tym że nie należy do wielkich piłek - maleństwo ma tam miejsce - nie martw się - najwyzej troche mocniej poprzestawia Ci parę narządów ;-)

Roxeen ale sie uchachałam z tego co napisałas:-)
Ale powiem Ci szczerze ze od kiedy skonczylam 36tydz to brzuch mi zaczał rosnąć z dnia na dzien w mega tempie, normalnie jakby kopa na rozpęd dostała ta moja Kasiula. Az sie boje kłasc spac, bo wiem ze jak wstane rano to brzuch znowu bedzie wiekszy:)
Zrobie w pon. fotke to wkleje i sama zobaczysz ten szok:tak:
 
reklama
kaja dawaj brzuszek może i ja się odważę....

Kaja i Yol_a koniecznie dawajcie brzuszki. Ja tez pierwszy raz sie odwazylam na ogolnym.

Sel piekna piłeczka!




Roxeen ale sie uchachałam z tego co napisałas:-)
Ale powiem Ci szczerze ze od kiedy skonczylam 36tydz to brzuch mi zaczał rosnąć z dnia na dzien w mega tempie, normalnie jakby kopa na rozpęd dostała ta moja Kasiula. Az sie boje kłasc spac, bo wiem ze jak wstane rano to brzuch znowu bedzie wiekszy:)
Zrobie w pon. fotke to wkleje i sama zobaczysz ten szok:tak:

Golanda, heh,daj fotke, i koniecznie rob teraz zdjecia w kazdym tygodniu, to pozniej przynajmniej damy rade porownac na koniec ciazy czy w 40 tygodniu mialysmy duze brzuchy hihihi
 
Do góry