reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Fajne brzucholki:tak::-) Małe i duże. Ja mam taki bebech :zawstydzona/y:i już większego nie chcę:shocked2:ale chyba mi jeszcze nie opada.
super brzusio a co do opadniecia hmm mysle że jeszcze tak nieopadł na dobrej jest wysokości:tak:
To i ja postanowilam sie pierwszy raz pokazac w pasie na ogolnym.
Przedstawiam moj mega giga brzuszek;-)
słodki brzuszkek:-)
To teraz ja poprosze Was jako ekspertki o opinie czy moje brzucho jest duże? czy jest raczej wysoko czy już niżej?? Foto z dziś

super brzuszek powoli zmierza ku dołowi:tak:
Mam schize, że dziś mi się brzuch opuścił...

zdjęcie z wczoraj rano i z dziś wieczorem (biegałam dziś sporo do południa i torbę pieluch i chusteczek przytachałam z Rossmanna)...

Zobacz załącznik 187309 Zobacz załącznik 187310
jeszcze jest wysoko:tak:

No to skoro mamy takie super ekspertki to i ja sie spytam czy mój brzusio jest nisko;-)36tc z pare minut temu zrobione:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jolcia7777 wg. mnie brzuszek wysoko, piekna piłeczka.

To teraz ja poprosze Was jako ekspertki o opinie czy moje brzucho jest duże? czy jest raczej wysoko czy już niżej?? Foto z dziś


Aga ja mysle ze brzuszek dosc wysoko i jest raczej sredni, bo do duzych bym go nie zaliczyła, a swoją drogą piekny brzunio.

To i ja postanowilam sie pierwszy raz pokazac w pasie na ogolnym.
Przedstawiam moj mega giga brzuszek;-)

Karoli, to widze pewne podobienstwo:)))))))hihihi
ale powiem Ci ze moj tak od skonczonego 36 tyg z dnia na dzien rosnie i to w mega tempie wiec nie wiem czy nie czeka Cie to samo:)

Fajne brzucholki:tak::-) Małe i duże. Ja mam taki bebech :zawstydzona/y:i już większego nie chcę:shocked2:ale chyba mi jeszcze nie opada.

Morka ale Ty wcale nie masz duzego brzuszka, raczej mniejszy niz wiekszy, no ale rozumiem, ze i tak pewnie lekko nie jest, bo mi tezmowią ze jakbym byla raczej w 6tym niz w 9tym, ale mi i tak jest ciezko.

Patrysiu piekny domek maluszka, ale wydaje mi sie ze sie bardzo obnizył.
 
Ostatnia edycja:
Golanda heh dla samej zasady wypadaloby, zeby mi podrosl ten brzuch chociaz na jakies 2-3 tygodnie.
W szkole rodzenia sa dziewczyny z pozniejszymi terminami i wiekszymi brzuszkami niz moj heh. Ale pamietam, ze Ty tez o tym pisalas.
 
to i ja sie pochwale moim brzucholem zdjecie sprzed paru tygodni (33 tydzien)
dsc05130a.jpg



dsc05129a.jpg

1adsc05130aj
 
reklama
Karoli jaki malenki brzucholek:-) ja taki mialam chyba w 20 tc:-) ale ci zazdroszcze nawet nie wiesz ile dolegliwosci ciazowych cie dzieki temu ominie...
 
Do góry