reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Tak patrzę na te prześliczne brzuszki i wiecie co? Ja nie wiem co zrobię jak Adaś się urodzi :tak: Co zrobię bez brzuszka, tych ruchów, kopniaków... Będzie mi strasznie tego brakować...
Maciuś - cud miód!! :tak:
JoL, Tysiolek śliczne brzucholki!! Takie mini mini :tak::-) Cudowne... :-D
 
moz-screenshot.jpg

A to i ja wkleje fotke brzuszka, bo zaraz nie bedzie co fotografowac:)
trwający 36tydz: :))



i po raz pierwszy zrobilam ujecie z przodu:
 
golanda jestes moją idolką !!! :laugh2::laugh2:
tzn nie to że mi się nie podobają wieksze brzuszki :sorry:
Do pewnego czasu mialam tak samo mały bebzolek jak Ty a teraz zaliczam się do wiekszych piłeczek już :cool2:
Ale jestem poprostu w szoku :szok::szok: gdzie twój maluch sie tam miesci ..albo inaczej - jak bardzo poprzestawiał Ci wszystkie organy wewnętrzene zeby sobie 'uwić' swoje gniazdko :rofl2:

możesz oddychac :eek::eek:
Bo Golanda głowy nie pokazała - tam jest wszystko! ;-) Golanda, jesteś boska. Śliczny brzuszek.
 
Roxeen i Macy, hehehe, dzieki Kobitki ale sie usmiałam z tego co napisałyscie:)))
Chyba rozmiar głowy to za bardzo mi sie nie zmienił:))) Ale na pewno w srodku doszlo do duzej rewolucji, bo faktycznie Roxeen masz racje ze sie ciezko oddycha, do tego mega zgaga, a podobno dziecko ma główke juz bardzo bardzo nisko, wiec nic nie kapuje, bo mi sie wydawalo ze jak glowa jest nisko, to nogi tez nizej i zgaga nie powinna dokuczac, a jednak:(
Ale za to przez taki rozmiar brzuszka nie wyobrazam sobie jechac na porodówke np za 2 tyg.
 
reklama
A to moj bebzolek z wiercącym sie Boryskiem w ostatnim dniu 34 tygodnia :-)
zdjęcia z przed 2 minut

Matko jakie mam brudne lustro w łazience :szok::szok:


Roxeen masz piękną, zgrabną piłeczke!!
Z boku brzuszek wydaje sie byc bardziej mini niz z przodu:-)

Klara to wklejaj fotke kobitko i daj mi sie podbudowac:)

Kacha wawa w czwartek, znaczy sie jutro jesli jej porod nie wyskoczy, spotkam sie z połozna na porodówce wieczorem w celu podpisania umowy i ciekawa jestem czy cos skomentuje, ostatnio widzialam sie z nią w 5mies, wiec kupa czasu mineła:) Napisze jutro wieczorkiem.
 
Do góry