reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Kazimiera,co racja to racja...masz tak młodą buzię,że pewnie niejedna stara kwoka z pokolenia naszych babć pomyślała sobie,widząc Cię na ulicy,że świat schodzi na psy,jak takie dzieci mają dzieci :)

justys,ja też zazdroszczę gładkim brzuszkom :)

a przy okazji..witajcie nowe styczniówki :)
 
reklama
Prześliczne brzuszki dziewczynki, a Kazimiera ma tak idealny kształt jak z okładek czasopism dla kobiet w ciąży. I macie taką ładną skórę:-), mi to widać każdą żyłę i naczynko, mam wrażenie że moja skóra nie da się już bardziej rozciągnąć:no:
 
Sliczne brzusie, kurcze pomyslec ze niedawno wstawialysmy fotki na ktorych ledwie co nam odstawalo a teraz juz takie pokazne mieszkanka nasze dzidzie maja:tak: Czas leci... niedlugo znikna:-)
 
Wszystkie brzychole śliczne, nie będę wymieniać po imionach, ponieważ boję się, że kogoś pominę... Pępuchy już widzę wystają, zrobiło się tak naprawdę POWAŻNIE ciążowo :-D :-D Mój też robi przymiarki żeby wyskoczyć na dobre, ale jeszcze czasem chowa się zawstydzony :-p
Tyle rozmów o rozstępach a na fotkach skóry śliczne i promiennie. Oby tak trzymać!
 
Ostatnia edycja:
Kazimiera, Sylwkasz, piękne brzuszki !!!
zAgatka, napatrzeć się nie mogłam na Oliwkę ... cudna jest !!!
Już się nie mogę doczekać poniedziałkowego USG :-):-):-)
 
zAgatka śliczna córcia ! tez bym chciałą taki filmik z moją córcią ...
Fajnie wygląda jak w pewnym momencie otwiera oko i patrzy na "kamerzyste" :-)
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za pozytywne komentarze bardzo mi milo ze odejmujecie mi troche lat.:) Nie przesadzajcie ze wygladam tak mlodo. Mi tez sie podoba moj brzuszek bardzo lubie go glaskac bo jest jak pileczka okraglutki. Wy tez macie śliczne brzuszki!!! U mnie dopiero zaczelo cos widac na poczatku szostego miesiaca a tak to jeszcze moglam chodzic w spodniach sprzed ciazy. A nie wiem gdzie ja mam te kilogramy bo przytylam 11kg jakos tak mi sie to rozeszlo. Tylko ze palce u rak i stopy zaczynaja mi puchnac.
 
Do góry