reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Witam dziewczynki, to mój króliczej 29.09. - 26 tyg
Na pierwszym zdjęciu uśmiecha się, najfajniejsze jest to ze na czole położył stopę:-)

[URL = http://img22.imageshack.us/i/krlik290926tydzie.jpg/]
 URL]
 
Dzięki dziewczynki, na monitorze był jeszcze piękniejszy, nie mogłam się napatrzeć, chyba bym chciała już tak do porodu cały czas na niego patrzeć.
Mój M oczywiście dojrzał że usta ma jego rodziny, więc będzie podobny do Huberta, a mnie jest wszystko jedno, tylko nie mogę się doczekać kiedy go wycałuję:-)
 
A to mój na początku 25 tyg. :)





No teraz to trochę większy już :)


hehe jakie fajne zdjęcie:-Dsuper brzuszek:-)


Witam dziewczynki, to mój króliczej 29.09. - 26 tyg
Na pierwszym zdjęciu uśmiecha się, najfajniejsze jest to ze na czole położył stopę:-)

[URL = http://img22.imageshack.us/i/krlik290926tydzie.jpg/] [URL]http://img22.imageshack.us/img22/6317/krlik290926tydzie.jpg[/URL] [/ IMG] [/ URL][/quote]


nie chce mi się otworzyć:-(
 
reklama
Do góry