reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Też bym chciała wkleić zdjęcie swojej fasolki (albo pewnie fasolka, bo mam dziwne przeczucie, że znowu będzie chłopak;-)), ale usg mam dopiero 19 czerwca. Już się nie mogę doczekać.


 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Wszystkie śliczne fasolki:
A o to moja:

Z tym że miałam robione usg tylko na brzuszku. Lekarz powiedział, że jeszcze trzeba dać czas żeby zarodek się ujawnił.
Następne usg za dwa tygodnie. Ale może być tak, że po prostu jest to wczesna ciąża, bo mam dosyć długie cykle nawet do 35 dni.
Stwierdził, że 17 mm to jest właśnie 5-6 tydzień.
A jak byłam na usg 2,5 tygodnia temu to jeszcze nic nie było widać (był wtedy skończony 4 tydzień)

dsc04335.jpg
 
Do góry