reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

reklama
śliczne macie brzuszki :-D
a to mój z okazji 11 tygodnia :-) oraz poprzednie zdjęcie z 9 tygodnia dla porównania :laugh2:
20012012093.jpg 01022012101.jpg
 
Śliczne brzuszki :-) mój mam wrażenie że stanął w miejscu. A czasem to mam wrażenie że na początku był nawet większy niż teraz. Tylko że na początku straszne wzdęcia mnie męczyły a teraz już jest lepiej. Więc chyba teraz jest bardziej adekwatnie ciążowy niż wzdęciowy. Zresztą czuje jak mi się podbrzusze takie bardziej twarde robi, takie wypełnione. Muszę zrzucić zdjęcia z aparatu i zobaczę czy coś się nadaje do publikacji :-)
 
No dobra coś tam znalazłam. Poprzednie były w bieliźnie więc porównanie takie niemiarodajne by było. A to było robione wczoraj czyli początek 13 tygodnia.
IMG_20120131_103832.jpg
 
Kachha wydaje sie ze ten z 9tyg wiekszy hihi ale sliczny taki zgrabniutki tak samo Marcia no juz widac u was dziewczynki a ja mam wrazenie ze juz mi moj brzuszekl sie gdzies wchlonal i ze byl wiekszy 2 tygodnie temu :happy2:
 
Exotic87 - może dlatego się tak wydaje ,ponieważ zdjęcie było robione z innej wysokości aparatu ;)
pokazujcie swoje brzucholki mamusie ;) :-D
 
reklama
kachna. marcie bardzo eleganckie brzuchole:-)!!!

Też muszę cyknąć mój...Mam dwu tygodniową obsuwę :eek: A obiecywałam sobie, że co tydzień się obfocę, wyszło "jak zawsze";-)
 
Do góry