reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
Oluska brzuszek bardzo zgrabniusi a ze maly sie nie przejmuj, ja w pierwszej ciązy w 5 m-cu zakladalam jeszcze normalne i obcisłe rzeczy i jak sama nie powiedziałam to nikt by nie wiedział ze w ciąży jestem, a później jak wyskoczył to z dnia na dzień ze w szoku byłam.Teraz dzidzia zacznie dopiero ciałka nabierać.
 
Oluska - brzuszek rzeczywiście malusi, ale oczywiście że masz się czym chwalić, przecież tam mieszka Twoje Szczęście
 
Oluśka, ja w pierwszej ciąży też miałam maleńki brzuszek, bardzo długo go nie było, a nawet jak wyszedł to był malutki, a Maluszek urodził się piękny i zdrowy :-) Teraz brzuszek wyszedł już szybciej, ale też jeszcze nikt nie widzi, a jak powiem to też twierdzą, że nie widać, albo, że malutki. A jak dla mnie jest już sporawy, w porównaniu z tym co było przy pierwszej ciąży.
 
Dziewczyny male jest piekne pamietajcie ;) predzej czy pozniej, tez bedziecie mialy swoja kuleczke :)

A ja mam wlasnie odwrotnie, wydaje mi sie, ze moj brzuchol za duzy hehe i szczerze mowiac juz go "odczuwam", ciezej mi, krzyz czuje, szybko sie mecze, i tak sobie tylko mysle co to bedzie, bo jeszcze 4 miesiace przede mna...
 
Jeśli o mnie chodzi, nie miałabym nic przeciwko, żeby mieć taki brzuszek jak oluska - mój zaczyna rosnąć i zobaczymy do czego dojdzie za 4 miesiące :-)
 
Oluska to Twoja pierwsza ciaza, jestes szczupla to dlatego. Brzuszek juz zaczyna byc widoczny.
Poza tym im mniej przytyjesz tym lepiej, moj gin tak zawsze mowil, ze nie ma czegos takiego ze norma to przytyc 10-12 kg. Lepiej mniej, a jak badania i wszystko dobre to super.

Ja poprzednio przez cukrzyce przytylam tylko 6,5kg a maluch byl zdrowy i wszystko bylo ok. Zaraz o porodzie weszlam we wszystkie swoje ciuchy.
 
moj "brzuszek" ;)
 

Załączniki

  • photo.jpg
    photo.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry