reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

No widzicie, tak się Młoda układa, że brzuchol co chwilę ma inny kształt. Ogólnie to skórę mam napiętą do granic możliwości już chyba, żyły mi powyłaziły, swedzi mnie ten bebzol i ciagnie do dołu jak smok. Nie wyobrażam sobie jak bym wyglądała jak bym do 40 tyg dotrwała :szok: Szczęście, że tylko do tego 38 muszę :-) No i właśnie sobie uświadomiłam, że jeszcze 3 wizyty mi zostały co 2 tyg, a potem szpital :-)
 
reklama
No widzicie, tak się Młoda układa, że brzuchol co chwilę ma inny kształt. Ogólnie to skórę mam napiętą do granic możliwości już chyba, żyły mi powyłaziły, swedzi mnie ten bebzol i ciagnie do dołu jak smok.

smarujesz czymś brzuszek?? bo jak swędzi to rozstępy sie mogą pojawić :/


a czy jest na forum jeszcze jakaś mamusia która nie ma odstającego pępka???
moja kumpela ma wlaśnie taki,mówiła mi że jej mama też nie miała odstającego...:/


a to moja talia osy :D
brzuszek.jpg
 
Ostatnia edycja:
lilou ja mam pępek wklęsły. Na razie mi jeszcze nie odstaje. Poprzednio wylazł mniej więcej o tej porze ale wtedy bebzol miałam grubszy. Talia osy jak się patrzy, przypadkiem też mam taką talie i taki podkoszulek ;)
 
tricolor, lilou zgrabne brzuszki macie :tak:
co do pępka mi już wyszedł 2 miesiące temu, ale czy wystaje czy jest płaski zależy od małej jak sie ułoży :)
 
reklama
Do góry