reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

cytryna to Cie musze załamać,bo ja w pierwszej miałam 130cm z hakiem,ale też było 30kg na +.....
a teraz mam o połowę mniej

wow 130?? niezle :-D
ja mam 100 i juz ledwo zipie hehe

moj niby nie za duzy brzuch ( znaczy dla mnie ogromny hehe ) , a maly sie wierci jeszcze , bo czasami czuje w innym miejscu jak ma czkawke
oby tylko nie wywiercil sobie pozycji innej :/
 
reklama
mój też coś tam się wierci, raz go wyraźnie czuję w pachwinach, raz po bokach.. wody mam w normie hmm zobaczymy :tak:
wczoraj była moja siostra u mnie, ta co jest w ciąży, i wyglądamy zupełnie inaczej.. jej poszło w tyłek, uda, ramiona i brzuch ma mały i okrągły, a ja znowu mam te kiloski tylko w brzuchu. Ona ma mieć dziewczynkę, ja chłopca ;-)
 
A ja myślałam że małowodzie grozi tylko tym co mają małe brzuchy :eek:

na głupi chłopski rozum to tak by sie wydawało....ale w sumie co ma piernik do wiatraka?
mnie to sie tez wydaje,ze to kwestia komu i w jakich ilościach, te kg idą....i od wielkości dziecka(moja 4400) pewnie jakbym za pierwszym razem tyle nie żarła to może i by było mniej w brzuchu,w cycach,w nogach itd...ale teraz to se można gdybać...
każdy mi wówczas mówil,pij dużo wody żeby miec odpowiednią ilość wód płodowych....piłam jak głupia - i du.pa :/

dobrze,ze teraz podobno mam ok,wiec to najważnijsze....
 
Już nie będę taka i Wam pokażę moje brzuszysko z tego tyg. :-p

P1140893 (Kopiowanie).jpg

P1140894 (Kopiowanie).jpg

Pod koniec będę miała taki sam wiszący wór jak z Tymkiem.
 
tricolor zawalisty masz brzunio io widac, ze tylko brzunio , bo reszta szczuplutka:-)

ja ostatnio chcialam sprawdzic , dokad wloze moje gacie sprzed ciazy i moglam tego nie robic, bo nawet przez dupsko nie mialam szans przeciagnac ...
 
reklama
Do góry