reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

Kochane ja przed chwilką pierwszy raz z ciekawości się zmierzyłam i wyszło mi 103cm.A wydawało mi się że jest dużo więcej.Bo wczoraj znajoma mi powiedziała że jak na 7msc to mam już duży brzuszek.He he
Może myślała że ja już za chwilkę termin mam hehe niezłe ździwko miała:):)
 
reklama
dokłądnie przed chwilą - 93 cm w pasie (na poziomie pępka), czyli przybyło mi jakieś 20-22 cm, no nie pamiętam ile dokłądnie miałam przed ciążą, bo wsiąkła mi gdzieś karteczka z zapiskami kontrolnymi.
 
mnie rowniez na wysokosci pepka wskazuje 114cm, z 82 sprzed ciazy nie jest najgorzej;-). Gdyby lekarze pytali o centymetry przed ciaza o ile latwiej byloby mi podac, niz kg:-D.
Najgorzej pozniej bedzie ujedrnic ta " galaretke" na brzusiu, ale na to przyjdzie czas:-D.
 
tak sie zaczelyscie mierzyc, ze i u mnie ciekawosc zwyciezyla:) oczywiscie nie mam miarki krawieckiej, na miarce meza wyszlo 110 cm na wysokosci pepka, ale nie wiem ile bylo wczesniej.
 
reklama
Do góry