reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja Leo zdrabniam od Leona ;) u Ciebie Leo czyli... :D

Leo czyli Leo :p to niemieckie takue niby, mój chłop wymyślił bo bardziej orginalne. miał byc leon ale ostatecznie jednak Leo.. chociaż zdaje sobie sprawe ze kazdy bedzie wlasnie mowil ze to skrot od Leona :)
 
Leo czyli Leo :p to niemieckie takue niby, mój chłop wymyślił bo bardziej orginalne. miał byc leon ale ostatecznie jednak Leo.. chociaż zdaje sobie sprawe ze kazdy bedzie wlasnie mowil ze to skrot od Leona :)

Ladne :) podoba mi sie Leo jak i Leon. Nie boisz sie ze odmowia Ci w urzedzie tego imienia?
 
Mataaam brzuszek śliczny , a Ty wyglądasz jakbyś była na początku ciąży:) taki malutki brzuszek ja niby mam 4,5 kg na plusie ale mi biust straszernie urósł i wyglądam na większą :) ale z Tobą się i tak nie mam co porównywać bo ja większa byłam przed ciążą:), a Leo nawet w Polsce by przeszło bez problemu, mi się bardziej kojarzy z imieniem Leonardo i , że od tego skrót.
 
Wrócisz:) moja kuzynka też była taka chudzinka i w ciąży przytyła 35 kg:szok: a po ciąży była jeszcze chudsza. Jedyny minus straszne rozstępy się jej porobiły:(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry