reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
chyba jednak zrezygnuje :D no chyba ze w dalszym ciagu rosl nie bedzie to przemysle propozycje :D

mataaam ale laska z ciebie, az mozna figury pozazdroscic :) reszta to samo :) ja przy 164 waze 62,a teraz sie w ciazy nie wazylam :D

a tak poza tym to laski PIEKNE BRZYCHY MACIE!!!! :cool:

dziękuję bardzo mam tylko nadzieje ze po ciazy sie to za duzo nie zmieni :) :p
 
reklama
Kopacz ja tak samo 165kg i 62,5kg dziś, także już coś ciążowego wpadło;-) Najlepiej się czułam przy wadze 55kg, ale nic nie poradzę, moja hipoglikemia przez kilka lat nie leczona zrobiła swoje.
 
Kopacz ja tak samo 165kg i 62,5kg dziś, także już coś ciążowego wpadło;-) Najlepiej się czułam przy wadze 55kg, ale nic nie poradzę, moja hipoglikemia przez kilka lat nie leczona zrobiła swoje.

a ja sie z godzine temu wazylam i pokazalo 61kg...no ja x lat temu to wazylam 47kg....ale bylam za chuda zdecydowanie.i chcialam przytyc i sie udalo :)
 
09012014230.jpg09012014232.jpg chyba jednak dzis mi troche wywaliło brzuszek :) malutka kuleczka się robi :) ale ze mnie panikara:p
 

Załączniki

  • 09012014232.jpg
    09012014232.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 143
  • 09012014230.jpg
    09012014230.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 138
reklama
Kopacz he już wszystkie wiemy że tak jest:) ale ja bym się cieszyła żeby za duży do końca nie był:) Mi brzuch się robi fajny na wieczór ale wzdeciowego wam nie wstawię:) jak mąż mi rano zrobi zdjęcie to pokażę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry