reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Malgorztkar!!!!!!!! Wlasnie wygrałas wszelkie konkursy!!! Jestes pewna ze to jest zdjecie z obecnej ciąży a nie poprzedniej? :) Twoj brzuszek jest juz tak mocno ciazowy ze naprawde jestem w szoku ze taki duży! Pieknie :)
 
reklama
jak znajdę to wam pokażę zdjęcie jak wyglądałam w 8 :p panie na porodówce pytały kilka razy, czy jestem pewna, że ciąża pojedyncza :p

ale powiem wam, że w tej ciąży tak duży brzuch już mnie nie zachwyca... wolałabym niewidoczny...


edit: o, to ja 37tc:
37,3.jpg
 

Załączniki

  • 37,3.jpg
    37,3.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 161
Ostatnia edycja:
brzuch.JPGA to mój też w ok 37 tyg.

Małgorzata faktycznie brzuszek jak domek dla bliźniaków;-)
 

Załączniki

  • brzuch.JPG
    brzuch.JPG
    40,5 KB · Wyświetleń: 78
Malgorzatka, Twoje brzuchy sa niesamowite, chyba nic na boki sie nie rozchodzi, tylko wśzystko do przodu :-) i wtedy i teraz wyglada na ciaze blizniacza.
 
reklama
Moja skóra pierwsza ciążę wytrzymała, mam jeden rozstep w pepku,bo Ola chciała wyjść tamtendy :) teraz zobaczymy
I tak, wszystko idzie w przod, nic na boki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry