reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Mona gdzie przekuwałas małej uszka? ile dałas za przekucie, jak to wygladało i jak mała to znisła. Odrazu trzeba miec kolczyki ze soba? Moja juz ma od urodzenia kolczyki kupione bo w Egipcie kazda dziewczynka ma przekute jak ma 3 dni. Czekałam na wiosne az nie bedzie trzeba tych czapek grubych.
 
160320111331.jpg160320111330.jpgfotka1: dezerteruje z gondoli!, fotka2- mama ta gondola za mala!!!!!!!
 
MONA - Nadusia jest przecudowna a uśmiech wymiata:)
DZIULKA - ale luzara z tej Twojej córy :p
SARISKA - Zuzek do schrupania
ech czas i mojej Alucie jakąś sesję strzelić;)
 
EFA to poniewaz jestes jej wirtualna ciocia to ofiaruj jej w prezencie Mitsubushi Pajero:))) nie obrazi sie na pewno i ja tez nie:))
MAKUC -nie dosc ze luzara to zaczepia jak ktos sie spojrzy na nia do wozka:)
 
reklama
Do góry