reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

Ja już się chwaliłam na NK, a tutaj chyba nie :)
Oluś świątecznie:
PB270199.jpg

Malutka, Bartulek superowy,a butki świetne :)
Miniu, Mikołajek (Casperek) cudaśny!
 
reklama
Ja już się chwaliłam na NK, a tutaj chyba nie :)
Oluś świątecznie:
Zobacz załącznik 305812

Malutka, Bartulek superowy,a butki świetne :)
Miniu, Mikołajek (Casperek) cudaśny!

Dzięki Efa. Oluś cudny. Ubranko ma fajowe. Zamierzamy Bartusiowi jakieś świąteczne wdzianko kupić ale nie mam pojęcia czy będzie nosił jeszcze rozmiar 62 czy już 68.
 
Ze specjalnymi pozdrowieniami, jako odpowiedź na specjalne życzenie dla cioc: dobranocka, monimoni i idek :-) i wszystkich innych...

Na początek Artek poznaje swoją matę edukacyjną :-)

Ostatnie zdjęcie to Artek poznaje świadomie swoją narzeczoną Alicję, proszę zwrócić uwagę na wyrazy twarzyczek, gesty i uściski dłoni :-) Ala musiała na Artka poczekać 4 miesiące, ale wygląda, jakby nie żałowała ;-)
 
reklama
Do góry