reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Emiliab Ida torciki prześliczne? Same czy na zamówienie?

Ida moja dostała na gwiazke identyczny zestaw i okazał się jedną wielką porażką.
heh, u nas na razie jeden wielki zachwyt:-Da jak gąbką ściany babci szorowała:-D:-D:-D
torcik sama (nooo dobraaaaaaaa z mężem;-)) robiłam:-)
Basia, a tort i wyglądał i wyszedł przepyszny:tak::tak::tak:na sobotę muszę zrobić jeszcze jeden;-)

Ida tort piekny ,prezent tez ale wiecj zdjec Misi poprosimy

Emilce tez widzialam i pisalam na fb .Franiu sie bardzo zmienil ,ma przeslodkie loczki a Ty nrmalnie taki lachon,ze ....:tak:

a do tego to mi się akurat nie spieszy;-)
Franio faktycznie się zmienił:szok:nie wiem czy poznałabym go bez Mamusi przy wózku:baffled::tak::-D
 
są :-):-):-) IDA torcik rzeczywiście superancki i zazdroszczę weny do pieczenia, bo ja chyba TO zadanie na teściową tym razem przerzucę ;-) no i prezent też spoczko. Ciekawe, czy Alicji by się takowy spodobał :zawstydzona/y: P.S. Misia na tym zdjęciu wygląda jak mała Księżniczka. P.S2 ona ma koraliki na szyi? Czy jakieś zwidy i problemu ogólne z oczami mam?
 
Zdjęcie0254.jpg
 
reklama
Do góry