reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

na chwilę, co by się (a raczej Alicję) przypomnieć, wrzucam :-p

.............................
 
Ostatnia edycja:
reklama
moriam Laurka słodka dziewczynka:-)
mala mi Łukaszek super w tych szelkach wygląda,mały elegancik:-)
Elwirka ale duża Oliwka a Lenka ma taki sam rowerek:-)
Makuc Alicja ale się wymorusała deserkiem słodka buźka:-)
 
IKAA ona ten deser zdjęła ze stołu w 2 sekundy i zdążyła go rozbabrać i na sobie i wszędzie dookoła zanim się wogóle zorientowalam o co kaman :szok:
 
oj zdolne te nasze dzieciaczki zdolne,ja wczoraj odkurzacz to musiałam parę razy właczać bo mi chyba na złość robiła mała paskuda i płatki tak kruszyła ze inaczej sie nie dało sprzątnąć.
 
ALICJA Iś po prostu od maleńskości dba o to, żeby jej cera ładnie wyglądała :laugh2:
IKAA nie ma to jak odkurzanie z dzieckiem u boku. Oj znam to z autopsji, znam :cool:
 
reklama
Makuc a ja się nie załapałam :-( może jakąs foteczkę dla mnie na PW?
Dziulka butki śliczne, Leane chyba się bardzo spodobały, że już w nich śmiga, a filmiki boskie :-)
Śmieje się jak moja, jak coś spadnie, ubaw po pachy :-)
 
Do góry