reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

Roxannka super fotki,bardzo mi się podoba a kuku " :-)
Dziulka, Roxannka,Elwirka, Elusia - zdjęcia z różnych okresów cudne! Uwielbiam takie wspomnienia.Ja nie mogę jak ten czas zapitala i jak się dzieciaczki zmieniają.Chociaż muszę przyznać,że Leane jak była maleńka na tym zdjęciu co sobie śpi podobna do "dzisiejszej Leane" i do Ciebie bardzo Dziulka.
 
reklama
elusia, pozycja do spania jest niezła :-D

elwirka
, no u ciebie też niezła różnica :tak:

czarodziejka, pomyślałam o tym samym jak Dziulka wstawiła fotki małej Leane ;-)

doris, faktycznie troszke to smutne że ten czas tak leci jak szalony :-( ja juz nawet średnio pamiętam jak on taki malutki był że leżał i się nie ruszał :eek:
 
Ale fajowe takie porownanie:) strasznie szybko zmieniaja sie nasze pociechy:) to i ja dodam fotki Nadii :)
DSC03926.jpg16/10/2010szpital.DSC04391.jpg1 m.DSC04588.jpg2 m.DSC05168.jpg3 m.DSC05852.jpg4 m.DSC06145.jpg5m.DSC06320.jpg6m.DSC06882.jpg7 m.DSC08027.jpg8m.
pencil.png
 

Załączniki

  • DSC00170.jpg
    DSC00170.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mona piękna jest i jeszcze raz powiem - uwielbiam takie wspomnienia i porównania.dziewczyny wstawiajcie fotki, porozczulamy się jeszcze troszkę,pliiizzz:-)
 
Do góry