reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
SDC11377.jpg wkocu siedze znudzilo mi sie to lezenie


kania super ta twoja Oliwka
 
Kania,Elwirka cos w tym imieniu jest obie Oliweczki i obie slodziutkie :-). Kania mnie rozwaliło zdjęcie ze słuchawkami i w tej sukienczke w paski superaśna jest. A Elwirko OLI pięknie siedzi
 
Ostatnia edycja:
Hej hej hej!

Siedzę i nie mogę się napatrzec na te wszystkie dzieciątka cudne. Nie wymieniam pokolei bo wszystkie są poprostu absolutnie cudowne:-)
Wyjątkowo ciepło na sercu się robi jak widzę te dzieciaczki, które też widziałam jak miały po pare dni - Lenka, Leane, Adaś, Łukaszek, Franek, Olek - takie duże, zdrowe, radosne dzieciaki!:) A pomyśleć, że rok temu o tej porze pisałyśmy o tym jak jest które w brzuszku ułożone ;-)

A to moje szczęście, moja duma :-) - Eryk
DSC02472.jpgDSC02501.jpgDSC02490.jpg
 

Załączniki

  • DSC02456.jpg
    DSC02456.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry