reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Concita Danielek superaśny :-). A pchacz macie ze playskool nie?

my mamy taki a w tle na pudełku widać jak bedzie wyglądał pchacz ;-)

I się chwalimy Zuzek na łonie natury, na psiej wystawie

Ps. mamusia robiła spineczkę ;-)
 

Załączniki

  • _6234235.jpg
    _6234235.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 75
  • SAM_1168.jpg
    SAM_1168.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 77
  • _6264375.jpg
    _6264375.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 64
  • _6234239.jpg
    _6234239.jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 64
  • _6264378.jpg
    _6264378.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 79
  • _6234248.jpg
    _6234248.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 72
  • _6234253.jpg
    _6234253.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 67
kroma jezdzi to za duzo powiedziane :p odpycha sie do tylu :D

sarisa pchacz kupiony w smyku, to jest jakas ichnia firma SMIKI, ale ten wasz tez superasny, ogladalam go na necie :) Nasz był prezentem wiec mialam raczej mala mozliwosc wyboru :D Zdjecie Zuzanki nr 4 wymiata :) Nie sposób nie usmiechnąć się do monitora :D
 
Dziulka super fotki i te z deski do prasowania :-D hihi i te znad jeziora.
Elwirka no super ta Twoja Oliwka , no i zazdroszcze jej sniadanka do łóżka
elusia piękne zdjęcia
concita Daniel jest czadowy i jaki modniacha :-)
sarisa no Zuzia cudna jak zawsze . Ja to zakochana jestem w Twojej córci! Aha i dodam tylko ,ze piękne spineczki ;-)
 
reklama
dziulka, sesja na desce do prasowanie wymiata :-D a mój mąż nie chciał się zgodzić, zaraz mu twoje fotki pokaże ;-) a nad jeziorkiem bomba, szkoda tylko że z takimi "atrakcjami" po :-(

elwirka, i ona taką wielką bułe zje ? :szok: czy tylko tak rozmemła coby mama miała co sprzątać ? :laugh2:;-)

elusia, zazdroszcze morza, a to serce na piasku piękne i takie romantyczne :-)

concita
, daniel jest śliczny i wygląda przynajmniej na roczne dziecko :tak:

sarisa, ach i och i znowu ach :-p dwa ostatnie mnie powaliły ona jest słodka jak cukiereczek ;-) chyba zamówie u ciebie taką spineczke i będe miała w domu taką małą Zuzinke vel Patrysie :-D
 
Do góry