reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

dziewczyny-piekne wam dzieciaczki rosna:) co fotka to slodsza:)
a co z ta zamknieta galeria zdjec?cos mi mignelo na watku glownym
 
reklama
dziewczyny-piekne wam dzieciaczki rosna:) co fotka to slodsza:)
a co z ta zamknieta galeria zdjec?cos mi mignelo na watku glownym

To może zaczniemy dodawać zdjęcia na forum zamkniętym ? np. tu monimoni utworzyła taki temat a jak na razie pusto:

Październik 2010 - Forum BabyBoom

mogłybyśmy tam sobie wrzucać fotki bez obaw że ktoś niechciany je zobaczy. To jest forum na zaproszenie - pisać trzeba do monimoni - byłyby tam wszystkie październikówki i po problemie - na tym forum są też nasze dane kontaktowe ;-)
 
To może zaczniemy dodawać zdjęcia na forum zamkniętym ? np. tu monimoni utworzyła taki temat a jak na razie pusto:

Październik 2010 - Forum BabyBoom

mogłybyśmy tam sobie wrzucać fotki bez obaw że ktoś niechciany je zobaczy. To jest forum na zaproszenie - pisać trzeba do monimoni - byłyby tam wszystkie październikówki i po problemie - na tym forum są też nasze dane kontaktowe ;-)

Grupa zamknięta istnieje, tak jak Alicja napisała. Jeśli któraś nie ma dostępu a jest z nami dość długo to pisać na priv, będzie mi łatwiej wysyłać zaproszenia bo tak to w postach znikają mi czasem różne informacje.
 
jpg.gif
Uska schrupać to mało:)

Zobacz załącznik 326811Zobacz załącznik 326810Zobacz załącznik 326807Zobacz załącznik 326806Zobacz załącznik 326805Zobacz załącznik 326804Zobacz załącznik 326809Zobacz załącznik 326808



oto sesja z wczoraj i kilka z dzisiaj po kapieli z tatusiem:)

foto 1-2 - nie przeszkadzac bo czytam!
foto3- i tym sposobem mama nie musi placic rachunku za komore!
foto4 i do konca- sesja pokapielowa:)) najlepsza ta mina z jezykiem:)

fotka przedostatnia -maly Pudzianek:)
Dziulka wiesz o tym że uwielbiam Leane,:) zdjęcia wymiatają :)
a ja musze sie pchwalic jak niunia je jagódki. Narazie buzia po sesji jeszcze umorusała wszystko do okoła
Takie ustka tylko całować, ojjj będziesz musiała uważać na swoje kosmetyki:)
Dawidowe i Dziulka Dzieciaczki słodziutkie ; )

A to mój Pawełek wczoraj przed imprezą
Zobacz załącznik 326944
Zobacz załącznik 326943

A tu z siostrzyczką Paulą ; )
Zobacz załącznik 326945
No proszę jaki śliczny kawaler:) A miłość rodzeństwa super:)
Dziewczyny, wszystkie piekne te Wasze pociechy... ;-)

jedno zdjecie przed wyjsciem na urodzinki kolegi Wikusi ;-) ;-)



a drugie przy okazji ;-)

img16931b.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Pewnie została królową balu :)
Łukaszek to istne cudo:) super czerwone trampki:)
Zobacz załącznik 327806
to powtórka dla tych co wczoraj spali:-) zdjęcie skanowane więc jakość średnia
Śliczny komplecik, piękne zdjęcie:)

A mi na razie pozostaje jedynie kupować spodenki ehhhh
 
reklama
Do góry