reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

sarisa, brak mi słów, twoja Zuzia jest naprawde cudowna :) Zdjęcie z jęzorkiem super, uśmiech rewelacja, a irokez poprostu boski ... ah mogłabym tak jeszcze długo ;)))

nice, przystojniak Ci rośnie ;)

dziulka, prawdziwa dama w tej sukienusi ;)
 
reklama
Sarisa, Zuzia ma śliczny uśmiech,a mina na zdjęciu z piesem wymiata, jak to pokarze mojemu m to na pewno powie że chce taką żone dla Franka - z takim fryzem :)

Nice, synuś widze minke pt „oc co ci chodzi mamo?” strzelił przyłapany na gorącym uczynku, kombinuje z rączką tak jak Franek, uparciuchy pierońskie
Dziulka, Leane to jest chyba najbardziej odjechany dzieciak października 2010, widać ze temperament to ona ma że hej

Ja też wrzucam dzisiejsze fotki


DSCN1523.jpgDSCN1524.jpgDSCN1522.jpg
 
Sarisa, jak mój M. zobaczył zdjęcia Twojej Małej, to powiedział: Nooooo, te dziecko mi się podoba! Sliczna dziewczynka. Ja też tak sądzę :-)

Dziulka, zarypistą masz Kokietkę :)))))))))) Mam nadzieję, że jednak jestes w ciaży, bo takich fajnych dzieci możesz rodzić na kopy!
 
DOBRANOCKA udusze cie!!!!!!!! :))))))) ja nie chce dzieci na kopy ale dwojeczka starczy az dosc i mam nadzieje ze jednak NIE jestem w ciazy bo w czwartek zmedleje u gina:p
 
LOLISZA ale FRANIU ma oczyska fajowe i ogolnie te miny na fotach:))))))))))) normalnie boki zrywam:)
 
My z M za kazdym jak widzimy Leane to smiejemy i twierdzimy ze to najszczesliwsze dziecko swiata chyba- na kazdym zdjeciu taka ucieszona, a my nie mozemy uchwycić Franka uśmiechu bo jak zobaczy aparat to od razu pełna powaga...
 
jak krece video to Leane powaznieje i siedzi nieruchomo bo wtedy w moim telefonie zapala sie czerwona lampeczka i ona sie gapi na nia z taka powaga jakby to mialo zaraz wybuchnac:))) ale fotki jak robie to juz chyba sie nauczyla bo tylko biore komorke do reki (nawet w celu zadzwonienia haha) to ona sie patrzy i miny robi:) a swoja droga ja umiem ja rozsmieszac bo gadam " po jej" albo wydaje glosy ktore ja bawia:)
 
sarisa brak mi słów!!!!!!!!!!!!!! Co za cudo! niesamowity ma ten uśmiech - gdyby nie uszy to by sie smiala dookoła głowy :-) a na tym zdjęciu w kapturku co lezy na brzuszku to wygląda jakby startowała w łyżwiarstwie szybkim :-)
 
reklama
Dziulka Lean to kochane słoneczko a ta różowa sukieneczka taka słodka.
Lolisza zdolniacha juz butle sam trzyma. On sie tak szybko rozwija, ze zaniedlugo bedzie chodził :)
 
Do góry