reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

DSC00341.jpgP1260483.jpg

Mój Oli podczas kąpieli i po kąpieli :-)


lolisza, pływak pierwsza klasa :-)
sarisa, a co to za mała księżniczka? ;-)
 
reklama
SARISA twoje slonko jest boskie!! do tego ta fryzurka:))) duzo wloskow ma!
EFA uwielbiam minki Olcia:)))) zjesc go to malo:)
LOLISZA twoj syncio taki slodziak ze szok:)
 
Super dzieciaczki! Efa pozazdrościłam wanny, ale w weekend pewnei wsadze Franka do wanny u dziadków, tylko samego - zrobie mu mini basen :)

A tu dzisiejsza kąpiel - umywalkowa jeszcze.Zobacz załącznik 325351Zobacz załącznik 325352

A mozna myć dzieci tak, zeby woda wpływała do uszu?? Chętnie dałabym J. popływać ale się boję bo M. całe zycie ma problemy z uszami... I mnie ochrzania jak tylko Małej uszy zalewam :-(
Na tych czarno-białych zdjeciach Franio wygląda rewelacyjnie!!

sarisa masz Małą Księżniczkę :-)

efa, Olusiowi tylko pozazdroscić kapieli z taką piękną Mamusią :-)
 
dobranocka na którymś wątku była o tym dyskusja, że dzieci absolutnie nie od tego mają chore uszy
 
reklama
Do góry