reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

dziewczyny! jeszcze raz dziękuję za takie miłe przyjęcie Piotrusia :-) wiem, że o wszystkich dzieciach piszecie, że fajne, ładne itd ale dziękuję :-)
może kiedyś jeszcze coś wstawię, bo w sumie jak wykasowywałam tamto zdjęcie to pomyślałam, że ono nie do końca oddało to jak on wygląda naprawdę ;-)
Ja juz dawno stwierdziłam,ze "nasze" październikowe dzieciaczki są naprawde prześliczne i przesłodkie,więc zachwyty nad nimi to najnaturalniejsza rzecz na świecie.A co do zdjęcia a rzeczywistego wygladu dziecka,to faktycznie,różnie z tym bywa.Mi na przykład nigdy nie udaje się zrobic zdjęcia Amelki takiej "uchachanej",bo gdy tylko widzi aparat,to poważnieje :rofl2:
 
reklama
Ależ prześliczne te Wasze dzieciaczki! happybeti mój robi tak samo jak próbuje nagrać filmik na telefonoie z jego śmiechem i guganiem :-)
To może ja też się pochwalę synusiem (pierwszy raz wklejam zdjęcie więc jeśli nie wyjdzie wybaczcie!)
 
Ostatnia edycja:
a bo już wykasowałam, ale dla Ciebie wstawię coś jeszcze :-)
gimnastyka sprzed paru dni ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to za tego terrorystę? ;-) (żart)


mowie prawde ładny ten twój terrorysta ;-) Wiesz ja mam taki dziwn charakter ze zadko kiedy cos chwalei mowie ze ładne. Zawsze o to kolezanki sie obrazały dopoki sie nie przyzwyczaiły. Ja jak cos widze ze ładne np ładna bluzka na kolezance to nie pochwale. Nie umiem bo jakas mało wylewna jestem.
 
Do góry