reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

dobranocka sliczna ta Twoja Justynka , a jaka powazna . Tą grzechotke tak mocno trzyma co by jej nikt nie buchnął. Da sobie rade w życiu!

lolkak ale ma duze piekne oczka Majeczka , a jaki z niej pucuś :-)
 
reklama
jak ja kocham takie fotki jak dzidzie maja wielkie oczyska otwarte szeroko na swiat:))) LOLA boskie fotki:)))

DOBRANOCKA to ze komplemencisz na temat mezusia to cacy:) i tak cie lubie :* a to o tej lasce co pisalam kiedys to szczera prawda ale to przypadek gdzie ktos mi sie wpierdziela z butami w zycie jawnie a tego nie strawie! :))) mowilam mezowi to urosl wp iorka:ppp
 
nice-girl śliczności Twój słodziak
Ida super rodzinka, Michalinka cudna
ulisia-świetna fotka, nie ma jak u mamy
dobranocka-śliczności, już sobie wyobrażam nasze dieciaczki z ząbkami:-)
lolkak piękne oczka, ta ostatnia fotka super ciekawe co Majeczka sobie myśli na niej
dawidowe widać że smakowało, śliczności
 
reklama
LOAK -śliczności:-)
Dawidowe- ale pyszna ta marchewka;-)
A to moje dziewczyny-właśnie teraz siedzą i "czytają "Kubusia Puchatka:-) P1010444.jpg
 
Do góry