reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria listopadowych maleństw :)

Baśka- Juleńka jest przepiękna!
Agusiar- Lila to sama słodycz, aż chce się ją zjeść.
Kasiazar- Anulka to prawdziwa książniczka. Taka delikatna i urocza.
Holly- Leoś jest cudowny, będzie miał powodzenie...:)
 
reklama
A tu Leoś przed krótkim spacerkiem tarasowym - jak widzicie, wszystko za duże :-)

Tu już w wózku:

A to bliskie spotkanie trzeciego stopnia z jednym z naszych trzech wariatów - Dingusiem :-)




 
PIĘKNIE HOLLY! az brak mi slow :) kocham zwierzeta i tez jestem jak najbardziej za wychowaniem dziecka jak najblizej nich :) nie mogę się napatrzec na to zdjecie
 
To i my się pochwalimy dzisiejszymi fotkami. Mamy dzisiaj łóżkowy dzień, co widać na zdjęciach:-)
DSC02651.jpgDSC02655.jpg
 
Boziu, Boziu Holly mega te zdjątka z psiakiem. Słodkości :tak::tak::tak:.
Mama_jiz Zosieńka też przesłodka, taka dziunia malutka :tak::tak::tak:.

Dziewczyny jak patrze na Wasze maluszki to bardzo się rozczulam i myślę sobie jak to będzie z moją dzidzią. Macie naprawdę śliczne bobaski :-):-)
 
reklama
Do góry