reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria listopadowych maleństw :)

reklama
Śliczne macie te maleństwa.
Violet ładnie Ci w tym kolorku:)
Tygrysku ja tez mam Krzysia, ale widzę ze Twój to już powazny chłopak z ząbkami:)
 
Ostatnia edycja:
Tygrysek wlasnie na głownym dotyczatalam ze on taki duzy, ale na zdjeciu wyglada taki malutki bobasek a jednak to dorosly mezczyzna juz
 
Witam po długiej nieobecności ja tylko na chwilkę ;)
Listopadowe dzieciaki są śliczne wyjątkowe :*
A to moja mała łobuziara
IMG01355-20110616-1334.jpgIMG01428-20110623-1733.jpgZobacz załącznik 373829IMG01540-20110627-0948.jpgZdjęcie0309.jpg


łobuzer się zrobił z tej mojej księżniczki ,na tej umorusanej buźce jest danonek którego jadła sama ;)
 
Trusia więcej tego danonka było na niej i na fotelu nie wspominam o sobie i zabawkach :D ale zjeść zjadła zabawa była bo się umorusała heh
MonikaO. no mała nie jest ubranka na 12-18miesięcy ale okropna jest nic tylko rozrabiać ;)
a inne dzieci u nas w UK takie grzeczne i jeżdżą w wózkach na spacerach a moja tylko 20min góra i sama łazi :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam chyba z 4albo 5 na 2lata ale już się małe robią nie wiem jak to tu jest bo ja to czasem Wiki w lumpkach kupuję ,wiadomo rośnie to zawsze jakieś ładne znajdę ;)
A do lekarza i gdzieś w gości ma nowe a po domu czy na plac zabaw to takie jej zakładam no i jak z tatusiem wychodzi to też nowych jej nie daje bo się zawsze objadają słodyczami ;)
 
Do góry