reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria listopadowych maleństw :)

agatakat, czasami walnie usmiech, tylko nie wiem czy juz swiadomie.. chyba jeszcze nie :) a jak juz sie tak niechacy smieje, to czesto wlasnie z otwarta szeroko buzka :), a Amanda sliczna :) i jaka wystrojona! :)

baska, Juleczka wyglada jak bobasek juz na tym drugim zdjeciu :), a jak lezy na macie to widac zainteresowanie zabawkami?

agrafka, super fotka :) Julek bardzo lubi w takiej pozycji byc (wlasnie tak spi na swoim tacie).

nissanka, super fotka jak spicie :) tak samo obrucone glowy :) i duzy juz Twoj Bartus!
 
reklama
Elzu - te zdjecie co śpi to wygląda ta buzinka taka duza bo zdjecie zrobione z przyblizenia :) a co do maty to fakt, sprawia wrażenie zainteresowanej nią już może dlatego, że jak nie śpi a jest najedzona i odbita to kładziemy ją pod karuzelką bąź na bujaczku-leżaczku z paląkiem i juz na to patrzy sobie :)))

Nissanka - zdjęcie super jak śpicie i w tą samą stronę macie główki obrócone ;)
 
Mały rośnie jak na drożdżach co mnie bardzo cieszy. Jak wróciliśmy do domu i go zmierzyłam to miał 51 cm a teraz ma 54 cm, waży teraz 4.100 a ważył jak wyszliśmy ze szpitala 3.040.
 
Nareszcie mogę się pochwalić swoją Oliwką ;)
IMG_0284.jpg
 
Czy są tu grzeczne dzieci?


Mały Mężczyzna... z misiem


A tu jeszcze moje ulubione - z kąpieli (wrzucałam stronę wcześniej ale dostęp do fotki został odcięty)
 
reklama
Holly jakiego masz pięknego synka naprawdę.I jakie ma brwi :) Troche przypomina mi mojego bo też ma taki poważny wyraz twarzy. Tylko cos taki lekko zapłakany ;)
 
Do góry