reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GALERIA LIPCÓWECZEK

no martuś trochę tej wprawy jest :) choc ze swoim pewno będzie innaczej, choć te szkraby też cały dzień ze mną prawie (bo razem mieszkamy)
a no i jeszcze do dzieciaczków do domu dziecka chodziłam, i niechwaląc się ;) czasami 5 takich maleńkich bobasków do snu przygotowywałam, kąpałam i takie tam :) zobaczymy jak to będzie z naszym... ??? :)
 
reklama
i ja sie dolaczam ze swoimi fotkami ;)


IMG_3498.jpg


IMG_3501.jpg
 
Aniu mam wrażenie jak bym Cię znała ale to raczej nie mozliwe, może poprostu znam kogoś podobnego ::)
 
Aniu śliczna z Ciebie mamusia ze ślicznym brzuskiem, ;D

ale mi się tez podoba ta skrzynia o którą jesteś oparta. ;D
 
Dziekuje za komplementa, ale jak widze Wasze fotki to stwierdzam ze wszystkie mamusie te obecne i te przyszle maja w sobie wiele uroku. To chyba tak wplywa ten odmienny stan! Chustawka nastrojow poprawia wyglad kobiety.Przeciez placz, lzy oczyszczaja oczy, ktore potem robia sie bardziej wyraziste. Ujawnienie emocji wplywa dobrze na samopoczucie. A i zdrowsza zapewne dieta soczki , owoce, warzywa dbajaca o maluszki tez wplywa na urode. Dzieki ciazy moze i czasami trudnej do przejscia i pomimo zbednych kg stajemy sie zdrowsze i piekniejsze ;)
 
reklama
Do góry