reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

mina Nikol rzeczywiście załatwia wszystko, a gdzie Nikol wyskoczyła z brzuszka (bo widzę, żeś z Poznania, jak ja i trochę dziewczyn) i jeszcze co zauważyłam, śliczne usteczka ma twoja córeczka.
 
reklama
firanka sliczna jest Nicolka:-), i taka kudlata;-), fajna:tak:.....a na zdjeciu z porodowki wyglada na duza i zdrowa dziewuszke, to czemu Wy wlasciwie tyle czasu w szpitalu bylyscie:szok:(sorki ale nic nie wiem co gdzie kiedy?:-D;-) ...no a Ty nie musisz mi opowiadac:-);-)-tak pytam)
 
Renata po porodzie byłyśmy 7 dni bo ja dostałam krwotoku,i zszyli mi nerw,potem przetaczali mi krew a na końcu dostałam zakażenia tam gdzie mnie cieli.

A teraz byłyśmy w szpitalu przez 20 dni bo Nicole miała odoskrzelowe obustronne zapalenie płuc, do tego rota z andeno wirusem ( mimo,że była szczepiona),a przy samym wyjściu 2 razy pod rząd grypę jelitową.
 
reklama
Do góry