reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

Marycha z Mamą...
 

Załączniki

  • IMG_3769mini.jpg
    IMG_3769mini.jpg
    89,5 KB · Wyświetleń: 47
reklama
No w koncu sie nia pochwalilas;-), slodziutka ta Marycha;-):-D, tylko mama jakas wnerwiona?:-D;-)
 
Iwonko malizna śliczna i jak rośnie, a tatuś jak słodko wpatrzony w córeczkę.

Ale Maryska rośnie.
no rosną bablaki i rosną:-)
 
Jaka słodziutka Marycha :tak::-)
Masiu - rosną, rosną, ja dziś wyjęłam drugi raz takie jedne śpioszki, ostatnio były ciut za duże a tu patrze a one już opięte :szok: hihi fajnie :-)
 
moje szczęście w końcu podnosi głóówke :-):-) i jak wysoko i jak sie to jej podoba :-) i jak tak wysoko podnosi to sie czasem chwieje i jak sie mocno zachwieje to sie sama nabrzuszek przewraca hihi nieświadomie ale fajnie to wygląda ;-)
a dla reni troszke języczków :-p
 
Ale Natalko glowke podnosi:szok:

Dzieki za zdjecia;-), sliczna, tylko nie rob jej zdjec na brzuszku bo wtedy jezyka nie ma:-D;-)
 
reklama
Nicole umie się przewracać z boczku na plecki,z plecek na boki i na brzuszek. I próbuje się podnosić do siadania,ale jej to nie wychodzi,za co ślicznie trzyma główkę.


zdjęcie z 28.06.08r.
 
Ostatnia edycja:
Do góry