reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

Hannah jak to nie nosi różu! przecie ona cała różowa:-D fajniutkie dziewczynki:-)

cwietka Ida fryzem wymiata hehe:-) jest świetna:ppp

Spodnie Franusiowe extra:tak:
 
reklama
Hehe, to, że Ida siedzi na nocniku, to za dużo powiedziane. Ona USIADŁA na momencik. Póki co nie bawimy się w sadzanie Iduziaka na pół godziny i czekanie aż coś zrobi. Jak kupa się zbliża (a sygnalizuje to wymowne stękniecie), to biegiem ściagamy gacie i sadzamy. I tak trzeba Idulka zabawiać, żeby nie wstała i nie rozniosła swojego kupska po całym mieszkaniu ;-) Ale stwierdziłam, że trzeba dzieciaka oswajać z nocnikiem, żeby się potem nie bała na nim siadać.

Krolcia - specjalnie dla Ciebie wybieram co bardziej łobuzerskie zdjęcia ;-)

Olcia - włoski to Idullah ma raczej po mnie. Nie sądzę, że obcinanie maszynką mogło dac taki efekt. A ja mam kłaczyska sztywne i proste, jak druty. A swoją drogą, zastanawiam się nas powtórnym użyciem maszynki :cool2: bo się Gwiazda lubi za włosyy szarpać, jak zajada mleko.
 
Cwietka po prostu boskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Fifi to przy niej jak aniołek wyglada ;-) I fakt, taka łobuziara le przeurocza do zacalowania :-)
 
Ha-nn-ah - cały dzień się zastanawiam, do kogo Basia jest podobna (bo do chłopczyka na pewno nie) i w końcu mam! Była kiedyś taka bajka o Pyzie. Google Images Jakby Basię w odpowiedni ludowy strój ubrać, to Pyza jak ta lala :-D
 
reklama
kurcze jakie śliczne dzieciaczki - Ida to aż widać że jej się w oczch pali - i ile ząbków już ma, a Basia to takie małe cudko z reklamy. Chłopaki to same przystojniaki w tym grudnio i Daniel i Jasiek i Antoś i Fifi i Franol no i Hubert i Mikosie - słodziaki kochane
A to moja panna
20110819183.jpg
 
Do góry