reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

Thinka - pierwsze zdjęcie jest re-we-la-cyj-ne! :) Taka pupinka okrągła :) I ubranko - cudo! Że o włoskach nie wspomnę - Franek aż się zawstydził z tymi swoimi blond piórkami ;)
 
reklama
Bodzinko!!! słodki kurczaczek malutki - widzę że mu jeszcze trochę gondolka posłuży, a Lolo to przystojniacha, no i bardzo dobrze sobie radzi
Krolcia - masz jednak obu chłopaków przystojniaków, czy to podobny do ciebie czy ojca jeden i drugi zaraz będzie wyrywał panny
Thinka - Luiza piękny ma uśmieszek a z włosków to niedługo będą chyba warkoczyki...
 
Moje chłopaki w mniej więcej podobnym wieku. Wyraźnie widać, że są różni. Mati do mnie bardziej podobny, Daniel do taty, w związku z tym Mati ładniejszy:-D:-p!
A Wy wiecie który jest który?;-):-D

Różnica jest, ale nie wielka: włosy, nos...
Z lewej Daniel, z prawej Mati. Chociażby po bujnej czuprynie można poznać. ;)

Śliczne chłopaki.
 
Mój cudowny śmieszek
dsc03584c.jpg

By bodzinka at 2011-04-10
Taki jestem malutenki Kurczaczek
dsc03527mg.jpg

By bodzinka at 2011-04-10
Bracia
dsc03534.jpg

By bodzinka at 2011-04-10
Uploaded with ImageShack.us

dsc03535l.jpg

By bodzinka at 2011-04-10

Tak sobie radze!!!!



Uploaded with ImageShack.us

Wspaniałych masz synów. ;)
 
reklama
Thinka - pierwsze zdjęcie jest re-we-la-cyj-ne! :) Taka pupinka okrągła :) I ubranko - cudo! Że o włoskach nie wspomnę - Franek aż się zawstydził z tymi swoimi blond piórkami ;)

Dziękujemy wszystkim za komplementy!
Ewa
może kiedyś umówimy nasze skarby na spacer :-)
krolcia ta kruszynka waży już 6,5 kg więc jest co ponosić.

Na którymś usg ginekolog mówiła że widzi już włoski ale nikt się nie spodziewał, że będą aż TAKIE :-D
Najgorsze, że jak Lizka się złości, to się za nie ciągnie i wyrywa :baffled: co ją jeszcze bardziej wkurza.
 
Do góry