reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
monimoni, jak zwykle zgrabniutka. A domek Lenki supcio!

No to może ja się też pochwalę moim brzucholem. Mam wrażenie, że jest wieeelki. Gdy myję zęby, to pastą pluję sobie na brzuch, nawet jak się schylę, hehehehe... (29tc 6d)

P140710_18.29.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
a pamietam jakie miałysmy malutkie jak sie poznawałysmy i czekalasmy na nasze pociechy. Moja juz ma po wczorajszym badaniu 1.400
 
Dziękuję Wam kochane za miłe komentarze :*

Efa brzusio piękny! Zgrabnie wyglądasz bardzo w tym stroju :) Nie widać tych +9!
 
dziewczynki, moni, efa- swietne brzuszki. Duze juz, ale powiem wam, ze dzielnie was gonie i byc moze na finiszu bede miec najwiekszy:))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry