reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
Pozazdrościć takich pięknych krągłości...mój mąż się śmieje że mam perforację jelita i to napewno nie nasza dzidzia sie wypina:sorry: ach ci faceci.....:happy:
 
fajnie sie patrzy na taki brzuszek ale nie fajnie miec swiadomosc ze coraz mniej ciuchow na mnie pasuje :-) o w jeansy to ja juz nie wejde:no: tylko w eleganckie spodnie i taie do kolan co kupilam 2 mis temu wieksze troche z paskiem zeby bylo na pozniej :-) no i w takie dresy lniane jakby na sznurek hehe a tak to kicha ;-)chcialabym zeby juz listopad byl i zeby byl juz duuuzzzyyy :-) tylko ciekawe jaka ja kurtke kupie na zime:szok::rofl2: :-D

no tak, mnie tez przeraża ta kurtka ;-) pocieszam sie myślą, że w Irlandii zimy są raczej łagodne, więc może jakoś wytrwam bez :-) no, ale jak przywali mróz, jak w zeszłym roku, to kurteczkę będę musiała sobie sprawić ;-)

moja nowa fotka

kamikaa, ty jesteś w młodszej ciąży ode mnie (o 2 dni ;-)), ale brzuszek już masz naprawdę pokaźny :-) fajnie :-)
 
super brzusie :tak::tak::tak:

mój rośnie na potęgę jutro go pstrykne i wkleje

w szpitalu nie dowierzali ze to 11 tydzień:-D:-D:-D w brzusiu mam już 90cm w cyckach 92cm :tak::tak::tak:

przy Natalce dzień przed porodem miałam 128cm w brzusiu i 112 cm w cyckach
 
reklama
Do góry