reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
Dzięki za miłe słowa
Brzuś w sumie tak no foto wyszedł, w realu taka mala kulka ;P :)

Agniesiak właśnie syfki też mi od wczoraj dużo wyskoczyło, a rozstępy mam na pupie duuużo mam na piersiach straszne, masakryczne, na starych rozstepach dosłownie nowe mi sie pojawiają. No i nad pępkiem jak sie ktoś przypatrzy to mam 2 kreseczki i oby nawet jednego więcej nie było!

króliczątko mi w nogi to nieźle weszło :p a moja dooopcia sie zaokrągliła przynajmniej bo mimo ze wczesniej chuda nie byłam to mialam płaski tyłek :p

moniskabe Ty to kochana! Masz mega wielki mega sliczny! I wogóle mega super :D
A pasie ile masz już?
 
Artystka duży brzuszek :-):-)
I kiedy wstawiłaś łóżeczko ?:-p Bo ja nie wiem kiedy mam się za swoje zabrać :-p. W sumie jak wczoraj dostałam skurczy to odechciało mi się szybkiego porodu no ale łóżeczko w pokoju będzie na mnie pozytywnie oddziaływało :-):-)
 
ja lozeczko to hm w tamtym tygodniu? czy cos takiego, nie wiem u mnie z pamiecia krucho coś. Od kąd w ciazy jestem to potrafie okreslic sie do poprzedniego dnia, nie wiem czy cos bylo ze 2 tyg temu czy tydzien temu
Ale te łóżeczko coś kolo tygodnia maks 10dni.
 
reklama
Do góry