reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
Sliczne brzuszki i fajnie ze macie take sesje, moj F tez jakos nie pali sie do robienia zdjec i wiekszosc robie sobie sama.

dziewczyny wy zdajecie sobie sprawe ze do tych fotek dostep ma kazdy.... tak tylko pisze, bo mowicie ze byscie sie nie rozebraly przy obcych, a tutaj widzi je praktycznie kazdy.
 
A to mój inkubator w 34 i 2 dniu
 

Załączniki

  • DSC00273.jpg
    DSC00273.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 78
  • DSC00272.jpg
    DSC00272.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 67
Sliczne brzuszki i fajnie ze macie take sesje, moj F tez jakos nie pali sie do robienia zdjec i wiekszosc robie sobie sama.

dziewczyny wy zdajecie sobie sprawe ze do tych fotek dostep ma kazdy.... tak tylko pisze, bo mowicie ze byscie sie nie rozebraly przy obcych, a tutaj widzi je praktycznie kazdy.

Mamy tego świadomość, mamy. Dlatego ja wstawiałam tylko takie foto, na którym w zasadzie wszystko mam delikatnie zakryte. A z tą nagością to chodziło mi o to, ze przed moim fotografem chodziłam całkiem nago - takie foty tez mam, ale to już dla nas i na pewno bym ich tutaj nie wstawiła. :tak:
 
No to bardzo proszę.
Moje plus 20 kilo :szok:

Zobacz załącznik 200018
- cooo!!!!!!! jakie 20 kg!! chyba waga zepsuta :-D


dziewuchy...jstraszniee mi sie podobaja rozbierane fotki ciezarnych cudenka normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ccaroline- a Twoj brzunio to nie na corke taka pileczka jak na chlopca :)) slicznosci...
 
eee a mi sie podoba kobieca nagość w ciąży , takie zdjęca artystyczne :tak: sama bym takie chciała :-p , wiadomo aby jakiś profesjonalny fotograf to robił i co nieco zatuszował :-p
 
Wlasnie pokazalam te ladne fotki mojemu i jutro bedziemy tez pstrykac ;) na pewno nie bedatakie ladne jak MAG ale moze cos tam wymyslimy :) M jest za i juz sie baterie do aparatu laduja :)) i nawet koszule taka fajna rozpinana mam :-D Jak bedzie cos fajnego to wam pokaze ajak nie to chociarz bedzie pamiatka dla nas :)) wiadomo aktow tutaj nie wkleje :)
 
reklama
Do góry