reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

Dziewczyny jestem w szoku że tak chętnie wklejacie zdjęcia! :laugh:

No a o waszym dorobku jeśli chodzi o dzieciaki nie wspomnę! :) fajna gromadka!
Ja to jestem w przy was total laik! ;D

Pieski też kochane :)
 
reklama
Adasiu, piękne pieski, dzieci też.
Słuchajcie, jak tylko jakoś się uporam z moimi problemami teraz, to zasypię was zdjęciami. No i jak nauczę się je wklejać :)
Adasiu, a specjalnie dla Ciebie wkleję mojego grzywacza :)
 
To moja rodzinka

41as.jpg
 
Marrtruda fajne fotki, miło Cię zobaczyć i Twją rodzinkę .Piesio super , bardzo podobają mi się grzywacze ale tylko te z włosem, bo te łyse to nie :)Wystawiałaś go na wystawach?
 
Nie, nie wystawiam go. Jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do tego. Mam psy dla czystej przyjemności, a jeśli decyduję się na jakiegoś "rasowca", to tylko dlatego, że chcę wiedzieć, jaki on będzie miał charakter. Chociaż to też nie daje 100% gwarancji. A grzywacze są naprawdę wspaniale - bardzo mi odpowiadają.
 
Dziękuję za komplementy :) Te zdjęcia były robione w ostatnie wakacje :)

A Twoje zdjęcie, Joaś, widzialam już na sierpniówkach :) I jeszcze gdzieś wstawiałaś zdjęcie z mężem i muszę powiedzieć, że rzuca się w oczy, że Twój Marcinek to wykapany tata :) Bo to trzecie zdjęcie to Marcinek, prawda?
 
Marrtruda, zdjec z mezem nie zamieszczam, bo nie pytalam, czy sie zgadza... A ostatnie to zdjecie Marcinka. Karola to kopia tatusia, Marcinek typowa mieszanka (ma moj kolor oczu i usmiech) z przewaga tatusia. Mocne geny ma ten moj mezulek...
 
reklama
Cześć !!
Oj długo nie mogłam się połapać z tym wklejaniem zdięć !!
Próba!!!!
wigilia32gw.jpg

Wigilia 2005r.
 
Do góry