reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

I nogi podobno :) Ja sie nie raz ze starym pociełam, że nóg nie pokazuję, tylko w spodniach łażę.....chociaz nie ma racji bo w lecie często ubieram spódnice i sukienki, a w zimie owszem w porach, ale zmarzluchem jestem i nie będe sie mrozić, no i jeszcze chciałby żebym na obcasach cały czas latała, powiedziałm mu, żeby sam sobie polatał, zobaczy jak jest wygodnie, tylko na jakieś imprezy ubieram :)
Też myślałam, że na biust, taki fajny mi się w ciąży zrobił, a u starego zero zainteresowania:baffled:
 
reklama
ja mam większy teraz też, nigdy w życiu takiego nie miałam (zawsze 70B i to kuźwa push up musiał być )a powiedzcie jest szansa, że cosik mi po porodzie zostanie?
 
Gola a ja mam nadzieje ze po ciazy moj biust wroci do poprzednich rozmiarow bo teraz czuje sie z nim niekomfortowo, przed ciaza mialam 75D, nawet mi moj maz powiedzial "ale Ty masz olbrzymi biust teraz" i wcale nie bylo zachwytu w jego oczach :baffled:
A fakt ze na tylek to zwracaja duuzza uwage.
 
też czytałam, że faceci lubią patrzeć na tyłeczki zresztą to widać na ulicy :p jestem w ciąży, ale i tak się oglądają i zerkają hehe śmieszne to troszkę...

Gola84- pewnie ci zostanie cyc,ja miałam 80B już się w tamte nie mieszcze wcale teraz kupiłam stanik, pasuje na mnie, ale ma jakiś dziwny rozmiar, bo 36D to nie kumam urósł mi, ale chyba nie, aż tak no,ale co stanik idealny i dopasowany muszę go za pare tyg zmienić,a nawet już.

W dodatku mam nie równe cyce jedną większą od drugiej jedna mi się wylewa, a w drugiej luz :p jedna to ogromna jak nie wiem, będę z tej wielkiej karmić to może mi się wyrówna :p hehe ciekawe czy to ma jakiś wpływ.
 
Ja tez stawiam tyłek na 1szym miejscu w meskim rankingu ;) A jesli go nie widac za dobrze to jeszcze oczy ;)

gola roznie bywa z tym biustem, ale raczej zostaje conieco nadwyżki po porodzie z tego co zauwazylam. Gorzej jest gdy komuś obwisną bo i takie przypadki sa.

niuniunia ankusch bardzo ladne piłeczki macie :)
 
A mnie to śmieszy, jak widzę, że ktoś się ogląda a potem nagle zauważa mój brzuch. Mina bezcenna :-D Na szczęście A. nie zwraca uwagi na mój cellulit bo bym już się zastrzeliła. Jak komentuje to raczej pozytywnie, bo wie, że wszystko biorę mocno do siebie. No, ale już mi mówił, że po porodzie na 100% wszystko się da naprawić co i ja chcę, bo martwię się, że nie będzie już na mnie patrzył jak kiedyś, z powodu tego tyłka :baffled: Bo przecież może być jeszcze gorzej....
 
pieknie:) fajnie ci sie uklada:) ja mam brzusio do przodu w dziubek;)

Gola, Ssabrina, Margana super brzuszki rosną;-)
Wreszcie się zmobilizowałam i wrzucam swój bębenek:-)
Zobacz załącznik 372504
chudzielcu:) ja mialam taki w 14tygodniu;) a tez startowalam z wagi 57kg przy 165cm;)

piekny:) pokazny brzuchol:)

kolejny chudzielec:)


piekne brzucholki laseczki:)

ja sobie trzasne kolejna fote po czwartku:)
 
Gola ja słyszałam, że kobietom zostają biusty po ciąży ale niektórym się zmniejsza. Ja mam nadzieję, ze mi się zmniejszy bo miałam przed ciążą 80D, a teraz mam 90D tylko, że obwód pod biustem mam 75-80, a potrzebuję miskę dużą dlatego muszę nosić staniki większe. Jak kupowałam biustonosz do karmienia to mi babka wciskała 90 E ale ten był o duuużo za duży... (ja mam nadzieję, że mi się zmniejszy biust po porodzie bo mam duży i czuję się teraz za duża w biuście bo to jednak nie ładnie wygląda jak ma się takie wielkie balony)

A co do ciała kobiet i zwracania uwagi na nie przez facetów to powiem Wam, że różnie z tym jest. Jedni patrzą na tyłek, drudzy na biust, inni na nogi, a jeszcze inni na twarz. Ale ja mam tyłek troszke duży bynajmniej mi się tak wydaje bo jednak całe życie na dietach bo zawsze twierdziłam, że a to tyłek mam za duży, a to boczki zbyt odstające i ciągle coś robiłam ze sobą, ćwiczenia itp. A teraz ciężko mi się przyzwyczaić, że nie mogę iść i głodować cały dzień czy ćwiczyć brzuszki i biegać, a nawet na siłkę pójść. Ale po porodzie to się zmieni;D:D:D
 
reklama
ankusch ale pokaźny i piękny brzuszek! No i tylko w brzuszek Ci poszło. Ja to mam też wielkie dupsko:baffled:

Niuniunia rzeczywiscie chudzinka, ale ciaży juz sie nie wyprzesz:-)

Gola ponoć po ciąży jednym zostaje wiekszy biust, a innym nawet sie zmniejsza. Ja liczę na jakieś pozostałości;-)
 
Do góry