reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

Ptencer- Mi właśnie tylko zostały leginsy do chodzenia dobre i tyle, no i dwie sukienki, a muszę do leginsów kupić też buty, na płaskim, bo mam same szpilki,a teraz nie będę w nich chodzić, no i mam zamiar kupić jakieś spodnie...
 
reklama
Dziewczyny raport dot. zakupu spodni ciążowych z aukcji.

CIĄŻOWE JEANSY Z ELASTANEM roz.M (1546008565) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


Zauwazylam ze do konca aukcji zostalo 8h i sprzedawca nie wystawil ponownie przedmioty wiec nie wiem czy to jeszcze zrobi. Kto zainteresowany to lepiej zamawiac od razu ;-)

Wklejam fotki w załączniku. Jak spodnie wyglądaja na plasko na podlodze oraz jak leża na mnie.
Dodam że zakupiłam rozm M przy wzroscie 160cm i obwodzie bioder 94cm. Wiem ze w opisie aukcji rozm M byl przeznaczony dla obwodu bioder 98-100. Dlatego sa na mnie troszke luźne, ale takie chcialam bo biore poprawke na to że przytuje w obwodzie te kilka centymetrow. Zatem opis aukcji zgadza sie co do rozmiarowek. Zmierzcie bioderka i tym sie sugerujcie.

Natomiast spodnie nie sa z elastanu. Tutaj sprzedawca oszukał. Jest to jak dla mnie standardowy jeans. Nie rozciaga sie na nogawkach. Natomiast dużą zaleta jest to że pas ciązowy jest bardzo miękki i rozciągliwy. Ma też regulacje na gumce ktora można zwęzić albo poszerzyć. Regulacja jest dosc spora. Spodnie nadadza sie od poczatku ciazy do ostatnich dni :-)

Oceniam je pozytywnie, bo sa bardzo wygodne, mimo iz malo rozciagliwe. Wzielam dwa kolory niebieski i czarny i przyznam ze czarne sa bardziej sztywne niz te niebieskie, dlatego jak ktos jest chetny na zakup to polecam tylko niebieski jeans :tak:

W razie pytan piszcie, bo nie wiem czy wszystko napisalam.
 

Załączniki

  • Zdjęcie0850.jpg
    Zdjęcie0850.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 59
  • Zdjęcie0851.jpg
    Zdjęcie0851.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 57
  • Zdjęcie0852.jpg
    Zdjęcie0852.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 63
  • Zdjęcie0853.jpg
    Zdjęcie0853.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 66
  • Zdjęcie0854.jpg
    Zdjęcie0854.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 59
  • Zdjęcie0860.jpg
    Zdjęcie0860.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 68
  • Zdjęcie0859.jpg
    Zdjęcie0859.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 66
dreamnes swietnie wygladasz,laska z Ciebie :-)
nimfii spodnie wygladaja ciekawie no i te niebieskie faktycznie ladniej wygladaja,a no i fajnie Ci juz widac brzuszio :-)
 
nimfii elegancko (też jestem za jaśniejszymi ;-))... no i ten brzusio :-)
Ja oglądałam na targu w sobotę za 30zł takie na lato na szerokim pasie, za kolanko... i chyba się w takie zaopatrzę na gorące dni... No i w jeansy też oczywiście, z tym, że ja jestem dziwoląg... :-p

Jedne ciążówki mam z odzysku i biegam sobie w nich w domu (bo nie specjalnie lubię w dresie, bo się czuję jakbym była non stop chora... :-p)
 
Też źle się czuje w dresach, zwłaszcza że przy ciązy musze nosić takie szersze i niemal jak w worku wyglądam. Mialam jeszcze dodac ze te jeansy sa dość cienkie a zatem na lato tez się nadadza. W najwieksze upaly zamierzam chodzic standardowo w sukienakach, im cieńsze tym lepsze, bo ja nie umiem spodni zakladac jak jest plus 30stC.
 
Hej kobitki:)

nimfii super te spodenki i jaki brzuszek słodki:-)

Ja na lalo też przewiduję sukienki - najwygodniej i najchłodniej, choć pod koniec ciąży już chłodno będzie i też warto choć w jedną parę ciążowych spodni lub legginsów się zaopatrzyć :)

pozdrawiam-y;)
 
ale miło z wami tu pogawędzić. ja na razie nie mieszcze się w dwie spoidnice bo one zawsze były na mnie pasowane. a Spodnie ciążowe to zaczekam jeszcze ze 2 tyg. bo na razie mnie nie cisna. a i tak teraz w leginsach chodze bo pogoda ladna ciagle ;) pozdrawiam wszytskie wasze brzuszki :D hehe a wiecie zę najpiękniejsze kobiety to kobiety w ciąży :D
 
ja sobie właśnie jakieś dłuższe tuniki muszę kupić do legginsów, ale jakoś nigdzie mi się w oczy nie rzuciły ostatnio takowe
 
reklama
juliet na allegro ;)
Ja mieszkam przy placu targowym wiec przyznam ze tunik mam tu ma pęczki, ale mam już zaspas ubran wiec nie bede wiecej kupowala.
 
Do góry