reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

reklama
Zosia dastala lalke niemowleca (mięciutka, kolorową i z grzechotkami) pod choinke, ale nie było zainteresowania, wiec schowałam. Wczoraj ją wyjęłam i był szał:-D. Gapiła sie na buzię tej lalki chyba z 10 minut w bezruchu, a potem zaczęła ją(oczywiście) zjadać:-D

P1080724.jpg P1080731.jpg
P1080737.jpg P1080750.jpg
 
Aniu to ostatnie zdjęcie z lalą super
Beatko Mariska boska poprostu, czapa to chyba z H&M? Jesli dobrze kojaże.
beata26 też mamy osobistego pilota od karuzelki, ale ten mamy i taty jrst zdecydowanie lepszy :tak::tak:
agnieszka...24 super zdjęcie z nóżką, gratulacje z okazji nabycia nowych umiejętności :-)

A to z dnia Babci, a żółta buzia świadczy o tym że obiadek smakowł :-D:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • db.jpg
    db.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 52
Boskie te nasze dzieciaczki!!! Uwielbiam patrzeć na ich fotki.:-)
Kacper też udaje małysza, a nogi to zjada jedynie gdy stopy ma gołe :-D
Miał tez zabawke, takie jakby organki wydające różne dzwięki.. Miał bo zepsuł :-D Robią tylko "pip, pip" :-D:-D Jak to zrobił? Nie wiem. Po prostu nie działają hehe Może ślina się dostała? To najbardziej prawdopodobne :-D
 

Załączniki

  • P1020004.jpg
    P1020004.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 41
  • P1020011.jpg
    P1020011.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 37
  • P1010763.jpg
    P1010763.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 40
  • P1010781.jpg
    P1010781.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 46
  • P1020047.jpg
    P1020047.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 39
  • P1020057.jpg
    P1020057.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 37
  • P1010975.jpg
    P1010975.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 36
  • P1010982.jpg
    P1010982.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 39
czy umiejętność latania jak Małysz jest niezbędna? pytam bo Jula tak nigdy nie zrobiła i raczej jej się nie spieszy. Woli robić piramidki z dupci jak jest na kolanach:-D
Ania super fotki, no i fakt, Jula też woli piloty i telefony dorosłych niż swoje :D
Kacperek jaki głodomor :-D:-D:-D
Kamlotka towarzystko tych poduch widać bardzo odpowiada małej, p.s super prezent dla dziadków:-)
 
Oj ale te maluszki nasze to słodziaki
Kamlotka, ale Oliwka ślicznie siedzi, jejku kiedy Filip tak będzie umiał, a poduszki pierwsza klasa:-)
Dmuchawcu, Zosienka ma takie piekne oczeta, że można sie zakochać:tak:
Patra, Twój Kacperek, to faktycznie słodki model, a jak fajnie stópki do buźki bierze, Filip tak nie umie,
Justyś twój Juliuszek, to kochany smyk, podobny do Ciebie, uśmiech po Mamusi ma;-)
Beatka, Marisska mnie rozbraja , tymi swoimi słodkimi minkami, a teraz ta poza na małysza jest the best ;-) A Ty tez śliczna mama jesteś :-)
Agnieszko Jonathanek, duży chłopak normalnie, no i te słodkie nóżki i piękna fryzurka :-)
Beatko, Julka to mała modeleczka normalnie, taki piękny nieśmiały :-puśmieszek
 
a tu dalsza porcja foteczek jak juz moje malenstwo ladnie siedzi samo(ok pol minutki ale zawsze trzeba od czegos zaczac:tak::tak: ) potem nachala sie do nozek i fik na bok :-D:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • joni.jpg
    joni.jpg
    72,2 KB · Wyświetleń: 35
  • mbkji.jpg
    mbkji.jpg
    80,2 KB · Wyświetleń: 36
  • g.jpg
    g.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Do góry